bugün

müzik ya da spor kanallarının altında kayan altyazıda kendi metnini görünce tatmin olan kitledir.

genelde kontörü harcayacak kimseyi bulamazlar bu geri zekalılar. mesaj başı 8 sms 16 kontörü düşer hatlarından ki, düştükçe ayrı bir haz yaşarlar. ergen olsalar da çoğunlukta, her yaştan katılımcıları vardır. biraz daha konuşursam "insan değil bunlar" a kadar geleceğim ama harbiden akıllarıyla zoru olan andavallardır.

hadi desem ki, biriyle tanışacak vs. evinde interneti yok, tamam da git en basitinden edge olan bi telefon al gir internete, yaz "uludagsozluk.com" ol üye, tamam işte. şaka bir yana, yapmayın lan, kontörünüze yazık.

"ben polatlı'dan çakır mehmet, aysun hanım sizinle tanışmak istiyorum, çok güzelsiniz" *
sevdiklerine, akrabalarına, arkadaşlarına sıra geldiğinde her nedense kontörü olmayan kitledir.
genellikle sevdiklerinin de malum kanalı takip ettiğini sanan insanlardan müteşekkil kitledir.

''sıradaki şarkı benden filancaya gelsin'' şeklinde mesajlar atarlar ve bunun için 8 kontör harcarlar.

sanırım ekonomiye can vermek için kendilerini feda ediyorlar. gsm şirketleri için bulunmaz bir madendir.
Gülmek için izlenilmesi gereken kanaldır.

22 Yaşında dul ve ateşli bir beyim. Samsunda yaşıyorum. Gezmeyi seven ve çılgın bayanlarla tanışmak istiyprum. Çağrı atın mesaj atın arayın.. 0544 564125641256