bu olaylar üzerine akşam yayına girmesi gereken programdır.
ziya şengül : holuşko çok etkisizdi.
serhat ulueren : holosko ziya abi. konuştum ben arkadaşlarla.

o arkadaşların kimse yanlış biliyor serhat ulueren. 9 eylül 2009 kuzey irlanda slovakya maçını izlesinler bakalım, spiker ne diyor.

adam kendisi de açıkladı, ismimin doğru telaffuzu holoşko diye.
cihan kamer olmasa daldan dala atlayıp bir bok yapacaklarını sanan program.

Erman : ya ama erkiner neden böyle yaptı? Bilmem nereden bir telefon mu geldi yoksa?

Kaya : MAA niye istifa etti?

ulan nereden bilsin Fenerbahçe avukatı ile yöneticisi, açın telefonu sorun.

erman toroğlu felaket durumda, dokunsan ağlayacak.

bu program bir faik ışık yaratmaya çalışıp, antipatik yapmaya çalışacak yöneticimiz ve avukatımızı. inşallah oyuna gelmezler.

Lan bu programa katılınır mı?
sağlam kafa ile izlenmemesi gereken program.
kahvehane muhabetleri gibi her kafadan seslerin çıktığı program.
yıl olmu$ 2012 hala milleti gerizekalı yerine koyanlar var ya. 90 dakikalık maç için saatlerce konu$urlar, sanki ülke meselesi amına koyim!

tanım: futbol programıdır.
Şu an Fenerbahçe'nin konu alındığı objektif futbol programı. Kanaltürk kanalında yayınlanır ve programın sunucusu Serhat Ulueren'dir. Yorumcuları; Erman Toroğlu, Ziya Şengül, Gökmen Özdenak ve Kaya Çilingiroğlu'dur.
erman toroğlu'nun yine saçmaladığı program.

bi insan bu kadar fenerbahçe düşmanı olabilir. kıl herif.
yalakaların, yalaka programı.

şu programda geçen sene galatasaray'a yapılan yorumların hepsini unutup bu sene için "galatasaray yanlısı" diyenlerin alayının amına koyim. kendi başları yanınca nasıl da dumanları tüttü hemen programa karşı.

biz eleştirince yanlış, siz eleştirince doğru. zaten bu ülkede herkes suçlu, şike yapanlar suçsuz.
cihan kamerin başta gargi ve doberman olmak üzere tüm telegol ekibini yerin dibine soktugu ve rezil ettigi program olmuştur.sürecin başından beri taraflı ve rezil şekilde yayın yapan iğrenç telegolü gerçeklerle,somut verilerle tek tek kapaklar takarak ve çok yerde özür dileterek geçen programdır.programın özeti ise aynen şudur :
serhat: erman hoca gecenin özetini alalım...

erman: yüzüme boşalmayaydı iyiydi.
bugün Fenerbahçe avukatı Emin Özkurt ve asbaşkan Cihan Kamer'in el koyduğu program olmuştur. En büyük ironi de bir yanda realist, akılcı, mantık süzgecinden geçmiş doyurucu Emin Özkurt, bir yanda biri bana bunu açıklasın diye öten, yanlışsam düzeltin diyen Erman Toroğlu...

Maç sonunda Cihan Kamer ve Emin Özkurt sigara yakmadılarsa ben ne olayım.
erman toroğlu'nun tam 7 aydır yaptığı gibi yine angut bir soru ortaya atarak gizemli bilgilere sahibim ben tribinde geçen program.
kıvırma erman kıvırma! de ki: bu kısmet erkiner böyle böyle yapmış, bu işin oluşu bu! millete soru sorarsan sana istikameti gösterirler, balon gibi şişer kalırsın!
evet dün akşam tüm programın derisinden davul yaptı hem cihan kamer hem de avukat olan adam!
(bkz: adamın derisinden davul yaparlar erman)
geçen yıl erman toroğlu'nu refere edip galatasaray'a sallayanların şimdilerde erman toroğlu'na saldırdığı görülüyor.

erman toroğlu'na saldırmakta haklısınız kardeşlerim ama bakın bu sizin suçunuz değil, bu hepimizin suçu. galatasaray'a saldırır, fenerbahçeliler "oooo erman toroğlu", fenerbahçe'ye saldırır galatasaraylılar "oooo erman toroğlu" yani suç hepimizin.

o yüzden tüm taraftarların bazı şeyleri anlaması lazım. erman toroğlu gibi ahmet çakar gibi isimlerin türk sporundan silinmesi lazım. bunu da ancak biz tüm taraftarlar el birliği ile yapabiliriz.

edit: bu entry'de tüm taraftarlar eleştiriliyor ve objektifliğin dibine vuruyorken bu entry'i eksileyen dünyadan mı çok merak ediyorum...
mehmet baransu isimli "tape" uzmanını programa ne zaman çağıracaklar merak ediyorum. gerçekten ne güzel sallıyorlardı karşılıklı!
hakikaten ne oldu ona ya! sağ mı?
tanım: aklı uçmuş program.
bu akşam erman'dan sağlam bir ayar gelecek. izleyin.
tartışmaların bitmediği spor programı. türk futbolundaki son dakikaların bitmediğini öğrenmeye çalıştığımız yalnız haberlerin sadece son dakikadan olduğunu öğrenip öylece kalmak hayal kırıklığının son noktasıdır.
rıdvan dilmen'in, mehmet ali aydınlar ile 5-6 kez yüz yüze 5-6 kez telefonla görüştüğünü itiraf ettiği programdır.

aga benim merak ettiğim soru şu;

rıdvan dilmen bu işin içinde neden bu kadar aktif rol oynuyor veya buna çanak tutuluyor?

mesele eski futbolcu ve taraftar olmaksa, müjdat niye yok toni şumayer nerde?

edit: az önce serhat şöyle bir soru sordu,

'aziz yıldırım daha önce seni adının karıştığı başka bir olaydan kurtarmış,sende bunun karşılığı olarak bu kadar mücadele ediyormuşsun ?

hoca durur mu yapıştırmış hemen cevabı' yok öyle bir şey'..
an itibariyle gözlüklü kel adamın sesi gece gece gülerek haykırmama sebep olmuştur.
an itibari ile yargı sürecini etkileyeceği için rtük'e şikayet ediliyor.
samimi, dobra, kimseden korkmayan, futbol temalı spor programı.
pazar günleri 20:50, pazartesi günleri 23:00' da başlayan spor programı.
gargamel ve kabzımal eşliğinde 4 benzemezin daha bir araya gelmesiyle, karaktersizlik haysiyetsizlik konulu trajikomik oyunun adı.
ünal aysal'ın dediklerini yayınlayacağına mart sonu ile birlikte ödeyecekleri tazminatları ve yapacakları u-dönüşleri iyi hesap etmesi gereken program.
devam yalamalıkta sınırınız olmasın!
özlenilen program. izliyorum an itibariyle.
hep aynı lafların döndüğü, aynı şeylerin konuşulduğu boktan bir futbol programı.

''babalarının çiftliği gibi''

''burası patagonya mı?''

''tatil köyü mü?''

hep aynı laflar.

ama hiç neden diye sormak yok. hiç bir önce iğneyi kendine batırmak yok.

ego kafa ego mermer.