bugün

ne yapmak nereye varmak istemektedir.
Erkekse...
Tünele giriyordur.
Annem hasta bende kalıyor. Telefonum hiç susmuyor. Annemle mi ilğileniyim, işlerime mi bakıyım, telefona mı bakıyım.
Ben çareyi telefonu sessize almakta buldum. Bir süreliğine.
bir mazereti vardır. Art niyetli olmayın.
Bazen gün içinde bazen o kadar yoğun oluyorum ki telefona gece yatağa girince bakıyorum ancak ve aramalara mesajlara o zaman dönebiliyorum. Sessize almasam sürekli bölüneceğim kim yazdı kim aradı diye merak edeceğim o yüzden daima sessizde ve çoğunlukla benden uzakta. Yani boşuna niyet okumaya gerek yok. imkanlar herkes icin bambaşka.
Rahatsız edilmek istemiyor olabilir, çok kasmayın.
Mutlaka geçerli mazeretleri vardır ama arayan kişiler için hoş bir durum değil. Gerçekten acil ve size ulaşması gerekiyor olabilir.
Her zaman sessizde. Ani olayları, aramaları, mesajları sevmiyorum. Telefona gelen bildirimleri sadece ben ilgilenip baktığımda görmek, duymak istiyorum. Ani şeyler heyecan yaratıyor, bende durum bu.
Kafa siken bildirimlerdir.
onlarca yalamuk erkekten bıkmasıdır...
sizinle konuşmak istemiyordur.
dikkati dağılmasın diyedir ya da öldürecek kız listesi artmasın diye.
Dişarıda yalnız olduğum zamanlar dışında hep (evde, işte, okulda) sessizde. Beni arayanı benden başkasının bilmesini sevmiyorum. Mağazadan, hat operatöründen oradan buradan gelen bildirimleri yalnızca ben istediğim zaman baktığımda görmek, öğrenmek istiyorum.