benim. titreşim modunda zaten yanımdan kamyon geçer gibi titriyor. pek arayan da yok, o yüzden gereksiz buluyorum.
Rehberimde olmayan numara engellidir evdeyken uçak modunda kullanırım ulaşamayan wp’den yazsın sadece siparis zamanı ses açıyorum o da order sound is enjoying to me.
bu insan muhtemel depresyona girdiği bir dönem telefonunu sessize almıştır. depresyon gitmiş ama ardında nurtopu gibi bir sessiz telefon bağımlılığı bırakmıştır. artık onun için telefonu seslide kullanmak imkansız gibi bir şeydir.
Hiç arayan olmadığı halde sürekli sesi açık benimkinin.
gürültüye tahammülü olmayan insandır.
Her önüne gelenin kendisine ulaşabilmesini istemeyen, muhatap olmak isteyeceği kişiler aramış olabilir diyerek arada kontrol eden ve eğer arayan varsa dönüş yapan kişi.
0216237
0212702
0212907
0212908- turkcell
0212922
0212945-hyundai su arıtma
Çoğu ya Türkiye telekomünikasyon alt yapıları a.ş. denen dolandırıcı şirket yada telekomdan arıyoruz diye kafa başlayıp D-Smart satmaya çalışan taşeron bir şirket.
Ve daha onlarca versiyonlarda başlayan numaralardan arayarak, şeref yoksunu, milleti dolandırmaya yönelik faaliyetler gösteren firmaların aramasından bıkmış, gerekli biri ararsa ben onu ararım diye telefonu sessize almış da olabilir.
Şeref yoksunu tiplerle muhatap olmak istemeyen insan(kendisini şeref yoksunu ilan eden kişiler var çünkü, hiç ulaşamıyorum diyorsan ya adam değilsindir muhatap olmak istemiyordur yada dolandırılmışsındır gider savcılığa şikayetçi olursun, her ulaşamadığına şerefsiz demezsin)
kesinlikle ben değilimdir.

zaten çalışıyorum hem telefon zil sesini gran turismo - moon over the castle yapmışım o piano sesini duymasam olmaz aga.
Benim.
instadan, whatsapp gruplardan, twitterdan sürekli bildirim geliyor. Ee istemiyorum ding dong ötmesini, kısıyorum sesini. Acil durum olduğunda elimde oluyor zaten telefon ya da açıyorum o anlık.
Benimdir. Önemli bir telefon beklemediğim müddetçe sessizde olur. Ani seslerden rahatsız oluyorum.
Çözüm titreşim.