bugün

Bi haltlar karıştıran tiptir.

Gizli gizli ..

Seni gidi hınzır seni.

(bkz: swh).
Sesliye aldığımda da tahammül edemiyorum .
devamlı gelen bildirim ve arama seslerinden rahatsız olan insandır. bırakması çok zor bir alışkanlık, insan bir kere telefonu sessizde kullanmaya başlayınca kolay kolay bırakamıyor.
Etrafındaki insanları rahatsız etmek istemeyen insandır. Günümüz teknolojisinde yeterli miktarda titreşim özelliği her telefonda mevcut otobüsün içinde orda burda telefonu viddi bitti dittidiiii zırttı zortti bırttıdi diye kafa ütülese daha mı iyi.
rahatına düşkündür, ilgi manyağı olmayan insandır.
Bu bir yaşam tarzı. Maksimum titreşime alırım o da gerekliyse.
Sessizlik güzel şey zira bangır bangır çalan telefondan ve saniyede bir gelen sms sesinden rahatsız oluyorum.
Aşkım şişli nefes kim.
Gelen her bildirim sesinde onun yazmış olabileceği düşüncesiyle heyecanla telefona bakmam ve aylardır hüsrana uğramam neticesinde ben.
Telefon çalma sesini sevmiyorum yalnızlık bilinçaltımza yerleşmiş biz ne yapalım.
Ergendir. Evet.
Telefonunun sesine yabancılaşabilir.

Derste herkes essay yazarken sessizliği sony ericsson melodisi bozdu ama takan yok. Uzunca bir süre çalınca ben de sövmeye başladım içimden. sonra yanımdaki kız şarjdaki telefonun benim olduğunu fark edip sessize aldı sağ olsun.
Teli elinden düşmeyen insandır.
en nezih anlarda çalmasına ayar olmamdan sebep daimi olarak sessizdedir.
şahsımdır. telefonun boyundaki bir zincir gibi olduğuna inanan biriyim. beni arayan kişi sadece benim keyfime göre, havama göre bana ulaşabilir.
Benimdir. Ani sesleri sevmiyorum. Arada bakıyorum arayan varsa dönüyorum. Ailem korona olunca sesini açmıştım. Acil bir durum olur diye. Sonra yine kapattım.
Titreşim çok hojdur. Bu da kulak canım, bik bik nereye kadar?
Asosyaldir.
sesten rahatsız oluyorum. odaklanma sorunum var. Tam çalışmanın ortasında zart zurt telefon çalmasından nefret ediyorum.
benimdir. zira ders sırasında olur olmadık çalması yüzünden, hocadan azar yemişliğim var. O günden sonra bir daha sessizden çıkarmadım. Üzerinden 10 yıl geçti halen de böyle.
acil bir durumda kendisine ihtiyaç duyulduğu an arandığında telefonun sesi kısık olduğu için telefona cevap veremediği için ömrü boyunca ihtiyaç duyan kişinin yaşadığı her şeyden kendisini sorumlu tutmasına sebep olacak insandır.
Benimdir.

Kafa rahat.

Dakik değilim ne var bunda. Her aramaniza veya mesajınıza cevap verecek değilim ya. Çokta finfin.
ilişki ve iletişimime mesafe koyacağım insandır.
Benim. Arayan soranim yok. Anca ailem ariyor onda da evdeler zaten. Sadece disari cikarken sessizden cikariyorum.
Benimdir. Arayan olunca kolumdaki smartwach titriyor zaten.