bugün

Telefon baba parası ile alınmıştır. Ne kadar ahmakça bir davranış olduğu telefon sert zemine düşürüldüğünde anlaşılır. Binlerce lira verdiğiniz Malınızın kıymetini bilin biraz.
tuşlu bir telefon kullandiginiza işaret olabilir.
Ben iPhone 7 kılufsız.
kılıfsız kullanıyorum ama ekran koruyucu var kılıf takınca cebimden paralarla beraber geliyo telefon düşüyo sonra
zaten ben genel olarak her türlü kılıfa karsıyım.
ris aldım bugün ve 3310'u kılıfsız kullandım hep avucumdaydı canım telefonumu. hemen kılıfı geri taktım.
Zengin kızı eylemidir. Ekranda da koruyucu yoktur. O ekran kırılır ve kırık halde kullanmaya devam ederler ne hikmetse. Eski telefonumda arada bi yapıyodum ama bunda yapmaya yemedi.
sağda solda (ve hatta yukarıda) okuduğum kadarıyla satın alanların, karşılığında ödediği meblağlara ekledikleri sıfırların her geçen sene artmasını şaşkınlıkla takip ettiğim bir iletişim aracını, sadece amacı doğrultusunda kullanan, bir acil durum emniyeti olarak görenlerin onyıllardır yapmakta olduğunu tahmin ettiğim eylem.*
görsel
Artık kılıf kullanmaya karar verenlere kılıf önerisi. telefonunuzu dış mihraklara karşı koruyan telefon kabı.
Kırılır, çatlar, tavsiye edilmeyen durumdur. Ay ben çok dikkatliyim dersiniz bir öküzün gözü değer çat diye elinizden düşer valla. Artistlik yapmayın.
Sahip oldugum iphone 7 yi son iki yildir hep kilifla kullanirdim, daha sonra birgun cikarmamka beraber ertesi gunu telefonun sangirdanak yere dusmesiyle beraber sag ust tarafindaki metalde biz cizilme
görsel
Camın kırılmasına neden olabilecek şeydir.
(bkz: prezervatifsiz sevişmek)
istenmeyen sonuçlar doğurur.
Prezervatif kullanmadan sevişmek gibidir.
Eldiven kullanmadan sevgilinizi okşamak, burnunuzu karıştırmak, kafanızı kaşımak vb...

Asıl komik olan incecik telefona kılıf ekran koruyucusu koyup hantal ağır yapma, yaz günlerinde özellikle sıcaklarda telefonda müzik oyun sosyal medya takılmak bir de arka planda çalışan uygulamalar ile telefon gibi elektronik aletlerin ömrümden ömür çalan sıcaklığı düşünmeyip, ütü niyetine cebinde taşıyıp zamanla telefonun daha ağır yavaş olmasına ağlamak işte bu komik.

Hani var ya...
Yürüyüş de koşu da giydiğiniz sauna etkisi yapan terlemeyi daha fazlalaştıran bele girdiğiniz kemer/kuşaklar ile eşofman vb giysiler var ya, işte cep telefonunuza taktığınız her kılıf ve ekran koruyucu telefona aynı etkiyi yapıyor.

Bunun için, hem yanağım öpülsün hem abdestim bozulmasın diye bir durum yok gerçeğini bilin.
Telefonunuzun kılıfsız ekran koruyucusuz çizik düşme çatlama kırılması tehlikesi var mı?
Var.
Kılıf ekran koruyucu ile kullanmanız bunu tam olarak engeller mi?
Hayır.

Hiç olmazsa kılıf olarak metal yapılar ve hava kanalları olanlar tercih edin. Her modelde bulunmuyor olsa da ve kaliteli sök tak yapılırken telefona zarar vermeyen orjinal ürünler tercih edin.
Ekran koruyucular ise cam olan ürünler tercih edin. Çoğu cam ürünler bile sıcaklık iletkenliği düşük olup esneks olması dayanıklı olması için işlenme sırasında camın bu iletkenliği düşüyor.

Anladığımız kadarıyla telefonunuza aşıksınız ve onun için ekran koruyucu kılıf ile telefon kullanmak sevişirken prezervatif kullanmak gibidir denmiştir.
Telefon daha bir ince geliyor, ayrıca telefonun düşme tehlikesine karşı refleksleriz de gelişiyor.
Halihazırda yaptığımdır.
Iphone 4 kullanıyorum. Taş gibi, tertemiz. Yıllardır o kadar düştü, bir şey olmadı.
6 ay öncesine kadar yapılandır. bundan önceki telefonum nasıl başardı ise ekranı tam sivri ve mermer bir köşeye denk gelecek şekilde intihar edip camı çerçeveyi dağıtınca mecburen yeni telefonu yelekli aldık böyle. o ekranı kırılacak şekilde düşene kadar 20 defa düşmüştü ama hep kedi gibi 4 ayak üzerine ( arka kamera kısmı yere gelecek şekilde ) denk gelmişti. ekran aşağı bakacak şekilde düşünce gırılıyor arkadaşlar kesin bilgi yayalım..
sert zeminde kaymasa kullanılabilir.
J7 duos. Kenarları metal olduğu için dikine de düşse bir şey olmuyor.
Kılıf kaba ve kullanışı zorlaştırıyor. Cepte sıkıntı oluyor.
telefona kılıf takınca şekli şemali kayıyor ya bence sağlam refleksleriniz varsa ve telefonunuz sağlamsa kılıf takmasanıza olur yea... telefonda Gorilla Glass 5 olmasıda ayrı bir neden tabiki.
Kılıf, kırılmaz cam falan asla kullanamam. Sırf bu yüzden ucuz telefon alıyorum. He telefonumun anası sikildi evet ama kılıf koruyucu falan olacağına sikilsin daha iyi. Sevmiyorum lan işte. Allah'tan Xiaomi var.
asla kılıf ve ekran koruyucu kullanmam inatla. genel olarak umursamaz bir insanım. ve her zaman telefonum düşüp, kırılır. ama ben asla akıllanmam. hem sakarım hem salak sanırım. mesela şu anda telefonum arkası kırık ama artık umursamıyorum zaten kırık olmasa tuhaf olurdu.
Valla yapılan en büyük saçmalıktır,yapmayın sonra bir düşüşünde giden paranıza yazık...
hep kılıfsız kullandım hep de kırdım... bu güne kadar sahip olduğum bütün telefonları kırdım. yakın zamanda yeni bir telefon aldım onu da kılıfsız kullanıyorum fakaaaaat bir farkla... kasko yaptırdım şimdi istediği kadar kırılsın amk.
(bkz: takkesiz telefon)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar