bugün

genelde lisedeyken kendi arasında söz kesenler ve sevgilisini rehberine kocam diye kaydedenlerin yaptığı eylem.
sakın eline ayna verme o kafirin
zira görünce suratın putperest olur!
(sakın o kafirin eline ayna verme çünkü yüzünü görünce putperest olur (kendisine tapar)
güzel kızlar için sakıncalı bir durumdur
Kendisine gereğinden fazla önem veren bir çomar eylemidir.
ego mastürbasyonudur. en azından bir yerde resmim var olayıdır. gerçi bu güruh, evine ve masasına da kendi resimlerini koyar.
Kesinlikle kekoluktur, ruh hastası olmayı gerektirir. *

Arkadaşlar yeterince konuyu irdelemişler bize altına imza atmak kalmış.
hiçbir zaman şu kafada olamadım. kendini ne kadar seviyo ki aynadan bakmak yetmiyor, değişik.

(bkz: canım kendim)
Kim miş bu yakısiklı aaa ben mısim..
9 yaşında annemle hastanede çekilmiş fotomu koyuyorum, ne tarafa vurduruyoruz?
her yaştan insanın yapacağı bir eylem değildir. genç dönemde kendi fotoğrafı konur, orta yaş dönemde bebek fotoğrafı konur, ileri yaşlarda zaten fotoğraf konmaz.

Biz genç dönemi ele alalım.

Duvar kağıdıda kendi fotoğrafını koyan insan yalnızdır. Muhtemelen sevgilisi yok aksi durumda ekranda bir değil iki kişi olurdu.

ikinci olarak ekrana kendi fotoğrafını koyan kişi fotojenik değildir. Yani her fotoğrafında poz vermese dahi güzel çıkmaz. Güzel bir fotoğraf çıkarmak için birkaç kez çekim yapar. istediği fotoğrafı elde ettikten sonra o fotoğraf sürekli göz önünde olsun ve kişinin egosunu birazcık okşasın diye ekrana konur.
açık konuşmak gerekirse biraz yargılıyorum.
bir zamanlar köpek filtreli çekindiği fotoğrafı duvar kağıdı yapan arkadaşım vardı.
yahu fotoğrafı beğeniyorsun, o zaman sosyal medyaya at wallpaper'ında niye mahkum ediyorsun?
bana biraz egoistçe geliyor. a tabi küçüklük fotoğrafıdır, anısı olan bir fotoğraftır, bir yakınınızla fotoğraftır oralar başka.
bunlara ve koluna ismini dövme yaptıranlara kamu davası açılmalı amk köylüleri.
yıkık yıkık hareketler..