bugün

tebrik etmek istediğim sibernetik organizma. ya da bir ak yürüyen bilemedim şimdi.
idoldür .
ayakta alkışlanası bünyedir.
Yatakta alarmı bekleyen bünyedır.
askerdir.
karşısında şapka çıkarılıp eli öpülecek insandır.
bir acayip bünyedir. benim bünyemdir. geceleri 3-4 civarı uyumama rağmen, sabah 7.30'da alarm çaldığı gibi kalkarım. bazı günler mala bağladığım oluyor(yanımda bir şey belirmiş gibi irkiliyorum) ama genel olarak alıştım efendim.
bi süre sonra kendini geliştirir ve artık uyanmak için çalmasını bile beklemez.
alarmın çalmasına 1, 2 dakika kala uyanan bünyeden daha iyi değildir.
(bkz: kendimden biliyorum)
tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz efenim.
biyolojik saatinizi kendiniz ayarlarsanız zaten alarm kurmaya bile gerek kalmaz.
varsa bir ince ayrıntısı bunun bizede anlatmasını ister hönk diye kalkmak isterdim artık.
gece hayatı yoktur.
alarmı Ajdar - şahdamar olan bünyedir. evet bu benim. bu şarkı çıktıktan sonra hiç geç kalmadım okula.
telefon alarmını hiç duymayan bünyeden iyidir.
hayatı ciddiye alan ve amaçları olan insandır.
var mı? formülünü bizimle paylaşmasını bekliyoruz.
uzun süredir alarmla kalkmış sonrasında bünyesi alışmış olan insandır.
uykusunu almış veya acelesi olan bünyedir, saati belli birr süreye göre ayarlamıştır.
alarmı kurunca gözüne uyku girmeyen bu yüzden de alarm çalmadan önce uyanan tiptir. alarm kurmayınca tam aksine ölü gibi yatıp işine,randevusuna, okuluna vs. geç kalan tiptir.
onu hepimiz seviyoruz. ama lütfen ses yapmadan çıksın gitsin evden. *
o insansa ben degilim. tebrik ediyorum boylesine basarılı insanları . biz dunyayla baglantı kurmak icin cırpınırken bunlar biranda ayılmıslar masallah .
benimdir. sabah kalkmanı gerektiren az buçuk mesuliyet gerektiren bir işiniz varsa asıl alarmı erteleyecek kadar rahat olabilenlere şaşırmaktayımdır.alarmdan bile her daim önce kalkan biri olaraktan. ha yorgunum kalkamadım deme o senin lapgötlülüğün olsa gerek. bahsi geçen bünye kargoda çalışarak bu performansı vermektedir.
biyolojik saati tıkır tıkır işleyen insan.
iş ya da okul aşkını ayakta alkışladığım bünyedir.
güncel Önemli Başlıklar