31 aralık gecesi bünyeme giren maddeleri atabilirsem, akacağım maç olacaktır.

edit: madde dediğim, alkolün değişik formları...
çıkan olaylar sonucunda bünye ertesi gün kapatma cezası alabilir.
sabırsızlıkla beklenen maç. koymaya geliyoruz. memcos hatrına az fark.
kadrolar şimdilik şekildeki gibidir. ufak oynamalar olabilir tabi.

tekel

stewie
memcos
dobrowski
pseco
emmet
The Cemillionaire
The Cemillionaire'in sağ kolu

kazanan

cokacayipsey
birader kamilleşme
tool
umut çakıcı
can
colpa
salim malim

kadrolar şu şekil şu anda... ufak oynamalar oldu gördüğünüz üzere.. zirve box'ta falan filan yazıp da maç için atılan mesaj'a cevap vermemek çok ayıp bu arada onu bi uyandırayım...
shozenq ve tekel ulan kod adlı yazarların yerine ayağı top tutan, kanatları kullanabilen, derinlemesine paslar atan ve kollektif futbolun gerektirdiklerini yerine getirebilecek prezentabl oyuncular lazım.

son iki kişi için kadrolar yeniden açık durumdadır.
adını zirveye yazdırıp silmeyen, gelmediği halde kalabalık yaratan totoşların en asil küfürleri yediği zirve olacaktır.
başlamasına 3 saatten daha az kalan derbi. gelmeyen çok şey kaçırır.
gelip de koşmayanın zatürre olacağı mücadele...
görükle'den katılan arkadaşların 15 dakika sonra yerleşimde olmasını arz ederim. sonra ben geride kaldım, bıraktınız, unuttunuz demeyin.
tekel'in yine hezimet yaşadığı maçtır.
gaza getirilince şuursuzlaştığım mücadele olmuştur. ne guzel başlamıştım halbuki ara paslar, kalecinin açıldığını görüp aşırtmalar falan ama bunları yapınca gelen çok güzel böyle devam sözlerinin ardından gaza gelip attığım pasların yarısı dışarı gitti.

neyse sonuçta benım oynadığım istisnasız her maçta olduğu gibi kazanan takım yine kazanmıştır. zaten 1 kere kaybettik onda da ben yoktum maçta.

kazanan takım rulez