"beni şu kadarcık sevmek de ne demek aşkım? kocaman sev" diyen akıllı kadındır.
Tektaş istemeyen kadın bir nesneye değl de sadece duyguya önem veren kadındır. Çünkü Bir kadının değeri tek taşla ölçülemez.
kadınsan ve sevdiysen senin için değerli olan şeyi parmağına takmaz, koluna takarsın. tekaş istemeyen de böle bir kadındır işte.

yemişim tektaşını benim hayatımın mihenk taşı yanımda lan! der.

tektaş alacak bir hıyara denk gelirsem 10 liraya satılan 1. sınıf imitasyonlarından birini alıp geri kalan 2.000 tl yakın parayı o tektaşı alma hıyarlığına kalkan adamla çatır çatır yemek istiyorum. ama erkek olsam kendimle evlenmezdim o ayrı.
ters psikoloji uygulayan kadındır.bu işte bir bit yeniği var dedirtir.
böylesinin aklındaki bozdururken zarar etmeme içgüdüsür. direk olarak parasını çantasına atsanızda kafidir.
trio istiyordur.
set istiyordur...
de beers firmasına saf pırlanta bulmak için afrika'nın bol timsahlı sularında karın tokluğuna mesai harcayan kadındır. ne tektaşın ne beştaşın herhangi bir değeri yoktur.
var böyle kadınlar ben tanıyorum,kendisiyle barışık,hayattan ne istediğini bilen ve sevgiye deger veren kadınlar bunlar.
tamtur istiyordur hocam tek taşı beğenmiyordur.
onun bedelini ödeyecek gücü kalmamış kadındır. hiç birşey karşılıksız değildir!
kanaatkar olduğu için helalinden bir tektaş yüzük hakeden kadındır.
normal kadın değildir .
düşünceli kadındır.
istemeyen ama yan cebi açık kadındır.
daha çok taş isteyen kadındır. çifttaş,üçtaş falan.
babaannem m...t tektaş.
tribünlere oynayan kadındır. zira bugün 0,10 karatlık beyaz altın bir yüzük 1000 tl dahi değil. evlenmek kadar ciddi bir olayın masraflarını düşündüğümüzde devede kulak bu.

işte bu da kanıtım;
http://shop.atasay.com/?u...tas_yuzuk_dmdyz00151.html

o kadınlara sesleniyorum burdan; şov yapmayın hanımlar..
tektaşını kendi almış, tek başına kendi takmış kadın da olabilir... girmeyiniz havaya!...
nadir bulunan kadındır, eğer gerçekten erkeğinin bu yüzden zor duruma düşeceğini düşünüp de istemiyorsa evlenmek için de doğru bir kadındır.
eğer evleneceği adamın tek taşı alması ortak bütçeyi sarsacak ise istememesi gayet doğal olan kadındır.
tek taş yerine tam tur pırlanta yüzük isteyen kadındır.*
hayalimdeki özentisiz kadın.
araba istiyordur ya da tekne ya da yalı. pırlanta alın da sevinsin bari.*
tek taş kadar basit bir yüzüğü istemeyen kadındır. onu takacağıma yüzüksüz gezerim daha iyi diyen hatta yüzüksüz gezen kadındır. herkeste var olan şeyleri sevmezdir. konvers de gitmiyordur, ugg dan da nefret ediyordur bu.mütevazidir.