bugün

entry'ler (63)

manca

sulale ismidir aynı zamanda.

rakı sofrasında dinlenecek şarkılar

zeki müren-mihrabım, bulamazsın, veda busesi, unutamam seni.

kapitalizmi anlatan üç kelime

sömürmek,sömürmek, sömürmek

eski sevgiliye edilen beddualar

allah yolunu açık etsin,hayırlısı olsun,böyle demek daha kolay geliyor bana,beddua çift taraflıdır hem,birde herşeyde hayır vardır der,

dünyanın ikinci büyük kanyonu

erzincanın kemaliye ilçesindeki karanlık kanyon.

idrarı tutmanın prostat yapması

doktor babama soylerken duymuştum,idrar tutmak prostat yapar.

bir cahil sağcı yuvası olarak uludağ sözlük

sayıları çok fazla olan zümrecik, sorun sağcı olması değil cahil olması,kafayı kadının, kızın orasıyla burasıyla giydikleriyle bozmuş zavallıcıklar,acıyorum ben bunlara iyi davranmak gerek.

30 bin tl kredi kartı borcu olan asgari ücretli

ailesiyle yaşıyordur ve destak alıyordur üstüne fazla gideride yok olabilir.

türk kızını seviyorum

eger ortalamanın üstündeyse çok severim.kendi coğrafyamdaki kadını neden sevmeyeyimki ,niyahetinde kadının hasıdır,fedakardır,anaçtır,yoktan var eder,sadıktır,sevecendir,aileye kavramına saygı duyar,çalışkandır,ama içinde çarpık duygular yaşıyorsa ve bölünmüş kişiliği varsa sevmiyorum arkadas,

türk kadınının ebedi mutsuzluğunun sebepleri

zengin koca arayışları, kaynana, görümce, elti, aldatılma korkusu, erkekler, aile, baba,abi baskısı,aynı kıyafetini başkasının üstünde görme korkusu, her konuda pişti olma korkusu, kendini ifade edememe korkusu, mini etek, gece dışarı çıkamamak, daha güzeli, daha gençi,daha akıllı olanı, onda daha iyisi var bende neden yok kaygısı.

türk erkeğinin ebedi mutsuzluğunun sebepleri

annesinden gördüğü muameleyle kendini padişah sanıp ama asıl dunyaya çıkınca bi bok olmadığını anladığında,devamlı hazımsızlık çekmesi,kadınlar,çalışma şartları,işsizlik,terör,askerlik,asosyal yaşam

türk kızlarının hem çirkin hem kibirli olması

hadi oradan ulen dedirten başlık,bunu soyleyen boş söylemiştir. turk kızını anaları tek başına yapmadı ya o zaman erkekleride çirkin ve hazımsız demek geliyor içimden,türk erkeğide pigme kadar boylu olmasaymış,altına bez bağlamış gibi çarpık bacaklı olmasaymış,yada karga burunlu olmasaymış da daha güzel kızlar ortaya çıksaymış ya, dunyanı en guzellleri turk kızı olmasada yuzleri ve vucut hatları muntazamdır.bir ırkın güzelliği metis olmasına bağlıdır,turk kızları rum, ermeni, kürt,çerkez, kıpçak,çepni,çin, iran,urartu gibi karmalardan oluşuyor,turk kızının yuz hattına bakınca o karmalığı görüyorsun,sadece bakımsızlıktan ve iyi beslenemekten deformeler var.yeni nesile bakınca birçok yabancı kadından daha güzelller,çünkü yaşam şartları iyileşti,beslenmeleri daha düzgün bunu söyleyen ya kendi soyu sopu çirkin yada türk kızını tanımıyor ve yabancı özentiliği var.esasında yabancılara bakınca çoğu çirkin ve hantal,üç beştane güzel görmekle kendi kızına bok atmazsın.kibire gelince tamamen yetiştirilmeyle alakalı ve yine erkeğin dönüpte kendisine bakmasını gerekir,türk kızının bu şekilde davranmasını erkekler yapmıştır,kendi yaşdığınız topraklardaki kadınlara ne kadar acımasız ve kötü davrandığınızın farkındamısınız?asıl ayıp olan kendi coğrafyanızdaki kadınları küçümsemeniz ve degerini bilmemeniz.

yazarların son ağladıkları gün ve nedenleri

babamı kaybettiğim günden beri hergun ağlarım,eskiden çok katıydım ama artık çok duygusallaştım,yağmurda ıslanmış bir kopek için,buruk bir egzide,televizyondaki bi sahnede ,beni kızdıran mudurum yüüzndeni,bir bebek için,ağlayan biri gördüğümde ,sokakta kalmışlar için,yaşlı insanları dinlerken velhasıl mutamadiyen ağlarım,

anne

kabus gördüğüm gecelerde horultusundan dolayı sadece beş dakika yanında kaldığım ama kokusuyla korkularımı geçiren varlık,çalar saatim,espri makinem,hayattaki tek varlığım,
tek dayanagım,dünyam,herşeyim,üzülmesine üzüldüğüm sevindiğine sevindiğim,ağladığına ağladığım,onu nasıl mutlu edecegimi düşündüğüm,içimde ona karşı keşkelerim olmasın dediğim,özgüvenine ve neşesine hayran kaldığım,herşeyi bilen dev kadın,dunyada beni herkesden daha çok seven ve karşılıksız seven insan,en iyi arkadasım,başıma gelen hertürlü talihsizliği sigara içmeme bağlayan varlık,varoluş nedenim, herşeyim.

düşününce insana mutluluk veren şeyler

LiSE VE ÜNiVERSiTE YILLARI,çocukluk yılları,ilk aşık olduğun anlar.

tadı en güzel olan içki

KIRMIZI ŞARAP,BAiLEYS,MALiBU, SAFARi,TEKiLA,MARGARiTA,MOJiTO.

aşık olunca hissedilenler

KARIN AĞRISI,ÇARPINTI,ŞAKLABANLIK,iYiMSERLiK.

en iyi tişört yazıları

diKKAT BEBEK ÇIKABiLiR,
SARHOŞTUM HATIRLAMIYORUM

ıssız bir adaya düşsen yanına alacağın tek şey

ORLANDO BLOOM.

insanın güvendiği herkesin boş çıkması

karşındakiler aslında güveni boşa çıkartmıyorlar,sadece sen çok fazla güvenmişsindir.içine biraz koşul ve mesafe koymuş olsan o zaman bu durum ortadan kalkıyor.