hemen heyecan yapmayın,

büyük ihtimalle evlenmek de istemeyen kızdır.

yoksa o tek taş alınacak, o düğün yapılacak, hatta sonra da balayına gidilecek.

kaçış yok.
Ohohohhoohohohoh sıkıntı çok büyük hocam. Ahmet çakar bile bu mevzuyu çözemez.
Tektaş istemeyen kız ? Kaçmıştır o .
Sahibindende bazi ilanlar oluyor. 2014 - 15 model arabalara 10000 15000 istiyolar bir bakıyorsun agir hasarli. Anladin mi oyle iste. Direksiyon var teker var ama.

Edit: uzerine alinanlara yapacak biseyim yok. Simdi kasko düşünsün
eveeet sonunda kendilerini sahibinden.com da ki arabalar ile kiyasladiklarini da gorduk bir tek tas ugruna. artik keyifle olebiliriz. oglum sahibinden.com dan ilan ac, tektas degil 3 tas ile gelelim istemeye. ayipsin yani seni mi kiracagiz?
Öyle kız var mıdır yok mudur meçhuldur ona anka kuşufa denilebilir.
tek değil üçtaş istiyordur. heyecanlanmayın. düğün değil, efsanevi bir tören istiyordur. çünkü düğün kelimesi basit kalacaktır.
beni bulsun kızıdır ...
aramızda yeni cahiller, pardon yeni nesil yazarlar katılmış.
hamiledir herkes farketmeden sessiz sedasız evlenelim demeye getirmiştir.
düğün belki istemez de yüzük neden istemiyorsun kızım ip mi takacaksın eline.
evlenirken tek taş istemeyen kız, evliliğin geri kalanında dokuz taş oynatır büyük ihtimal. o yüzden yüzüğü almak en mantıklısı.
Evet o benim . düğün olayı çok saçma geliyor bana bir yuzuge de o kadar para veremem kaybolur ki bir kere o. Gerek yok böyle şeylere.
Erkektir o. Yanlış anlamışsındır.
ilk defa evlenecek ise türkiye sınırları içerisinde bulunmayan kızdır.

(bkz: 404 not found)
Peki airfryer? Hoşlaştığım kız düğün istesin ama airfryer istemesin. Ben adanalıyım benim sağlıklı tabuk yapan mutfak aletiyle işim olamaz. Az yağla pişiriyormuş yok efendim buharla muharla, gece 03:22 sularında kokoreçciye gideceğimiz bir hayatımız olacak, airfryer nedir lo?
gerdekte sıra bende der. düşman dötüne.
bu paketteki kız olabilir.

görsel