bugün

adamın üstünden geçti ya la.
içimi ısıtan videodur.
görsel

ilginç görüntülere sahne olmuştur.
öso ya terörist diyenlere girsin.
öso'ya terörist diyenlere girsin diyen arkadaş neyin kafasını yaşıyor acaba?

çok değil daha birkaç yıl önce fetöyle orduya kumpas kuranların şimdi de aynı hataya düştüğünü söylememiz neden zorunuza gidiyor.

bugün kardeş dediğiniz ösocular yarın kim daha fazla para verirse onun emriyle bize sıkacak aynı fetö gibi.

tabi o zaman geldiğinde siz de devekuşu gibi kafalarını toprağa gömeceksiniz.
Stratejik bir anlamı olmayan tehlike arz eden ve yapılmaması gereken bir harekettir.
görüyorsunuz mükemmel, anlatmaya gerek yok mükemmell..
Gta demişsiniz ama bu bildiğin blitzkrieg. Böyle bi dalış mı var mk. *
işte bu yhaw oyun sahnesi gibi omuş helal olsun.
Hdp ve CHP yi rahatsız eden görüntüler. Ölen siviller öldüren teröristler olunca sevinir bu kansızlar. Ağlasın şimdi Sezgin Tanrıkulu. iç ısıtan görüntüler.
üstte bir yazar şii Türkmenler yazıp devamında chpyi mezhepçilikle suçlamış Türkleri ayıran asıl mezhepçi kindar kesim başkalarını suçlamakta hiç bir yüz kızartıcı belirti göstermiyor.
bu grubun içinde 1-2 tane türkiye cumhuriyeti devletine bağlı grup varsa, 10 misli heran Esed'in birkaç tavizine, Rusya'nın iki sözüne ve tabiki ABD'nin parasına arkamızdan vurmayı vicdanına yedirebilecek ve bunu her zaman islam için yaptigina kılıf uydurabilecek gruplar vardır.
Tayyip kandirildim dedi kimse üstünde durmadı oso komutanı kandırıldım derse kimin umrunda olur.
öso neyse ypg de aynı bok olduğu için, iti ite kırdırma konusunda keyif verici anların ekranımıza gelmesini sağlamış araç.

gören de ypg esad yanlısı bir oluşum; o nedenle öso ile çarpışıyor sanacak. suriye'nin kuzeyindeki otoritesizlikten istifade eden etekli hevallere ağzının payını verme hususunda, mehmetçik yerine öne sürdüğümüz saflar ordusu olur en fazla öso; işimizi görünce de ya kullanılmış mendil gibi atarız ya da bir ihtimal alayına türkiye vatandaşlığı veririz.

bir tane mehmetçik'in tırnağına zeval geleceğine bu itler birbirlerini kırsın, temiz.
interneti kotalı olanlar için videoyu açmayı değil, linke tıklamalarını bile önermiyorum.
güncel Önemli Başlıklar