bugün

20 milyon nüfusa rağmen tren açmayan türk hükümetinin 1 kişi için bile asla yapmayacağı durumdur. medeniyet işidir bizim toplumumuzu da, hükümetimizi de aşan şeyler bunlar.
Türkiye'de olsa tartışılacak konu başlıkları:

(bkz: makinist ile öğrenci arasındaki ilişki caiz midir)
(bkz: öğrenci makiniste helal midir)
(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem makinistle yalnız)
(bkz: karma ulaşım sistemi)
Oğlum Türkiye sanıp sevinmiştim bir ara. Yapmayın şöyle şeyler.
Bu sabah onedio da gördüm ibretlik haberdir. Lan türkiye de daha 250.000 fazla nufusu olan edirne ile 18 milyonluk metropol olan istanbul arasında otobüs firması mafyasından dolayolı tren çaliştıramıyoruz.
kesinlikle japonya.
Japonyadır. Tren seferleri öğrencinin ders programına göre düzenlenmiş.

Yalnız o öğrencinin yerinde olmak da zor. Okul çıkışı bir yere gitmeye çekinir insan. Tren bekliyor sadece seni.
Japonyadır haberde gördüm reis.
Ögrenci sinifta sinifta kalir ve tren hatti devam ederse sıkıntı cikacak ulkedir.
(bkz: allahuekber)
çok abartmış ülkedir. 1 kişi için değer mi? bence değmez sanki dünyayı kurtaracak. evet.
cevap veriyorum: türkiye.

not: türkiye değilmiş. vay amk. ulan şu ülkem beni bir kez olsun şaşırtsın yahu. bir kez...
ne mallar var bu dünyada ya. utanmasalar çocuğu okula apollo 11 le götürecekler. *
Reklamdir, milli servetin car cur edilmesidir. Tek bir ogrenci icin tren calistirmanin maliyetini karsilamaktansa, taksi tutsunlar. Ayni taksi goturup getirsin. Cok mu basit? Bana kimse bunun egitim icin yapildigini savunmasin.
Japonyadir. Okulu bitince tren seferide bitecektir.
güncel Önemli Başlıklar