bugün

iğrenç bir olayın muhtemelen iğrenç nedenleridir. hayır neden tecavüz eder ki bir insan ? nedenleri neler olabilir ?
süperegonun egoyla bağlantıyı kesip içgüdülerle hareket etmesi.
seydikemerli olmaktır.
haber: http://www.milliyet.com.t...e-kalinca-gundem-2146881/
Bilinçaltı kardeşim. Tecavüz eden kısa ve net orospu çocuğudur. Bilinaltında kurdukları da tetikler.
Toplumun sosyo-kültürel yapısı başlıca etkenlerdir.Eğitim,ahlak,çevre gibi birçok konuyu kapsar.
Bulunamayan nedenlerdir. Hiçbir neden yoktur ki böyle birşeyi yapmayı gerektirsin.
Elbet bi anneden doğdunuz, elbet birinizin kız kardeşi ablası var.
Tecavüzü meşru hale getirmeye çalışmayın.
kadınların yaşaması.
abazanlıktan mütevellit meydana gelen hadisedir tecavüz. kışkırtıcılıkta sebeplerden sayılabilir.
Iradesizliktir. Orospu çocukluğu yapıp kadın tahrik etti gibi bahanelerin arkasına saklanmayin. Erkek çocuklarına tecavüz edenler onların minik pipilerinden mi tahrik oluyor.
(bkz: tayt)
Çocuklara küçücük çocuklara cinsiyet kavramını öğretmektir bence. Küçüklükten beri öyle oturma ayıp, eteğini düzelt ayıp şeklinde kalıplarla büyüdü çoğu çocuk. 3 yaşında ki çocuğa ayıp kavramını cinsellikten öğretmeye çalıştık. 3 yaşında ki çocuk rahat davransın demedik. Tabi insanoğlu bu yasak olan ayıp olan şey ileride daha cazip gelir. Sonra olan olur.
Öyle bir duruma geldik ki kız regli olduğunda bunu yadırgayan bir zihniyetle karşı karşıyayız.
Yani kısaca ben tecavüzün asıl nedenini toplumdan kaynaklandığını düşünüyorum hem toplum hemde çocuklara öğretilen ayıp kavramlarından olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle insanlığı bir kenara bırakan, daha açık konuşursak insanlıktan çıkmış kişiler tecevüz eder ve bu durumu savunur. Tahrik olmak, kızın açık giyinmesi, azmak falan kesinlikle tecavüz gibi iğrenç bir olaya bahane olamaz. Biraz düşünün tecavüze uğrayan bir kişinin hayatı kararıyor. Bu işin şakası, esprisi olmaz. Hayvan desen bunlara hayvanlar yapmaz böyle bir şeyi.
karaktersiz bir orospu çocuğu olmak. açık ve net.
Annedir. bu annemiz eğitimi vermediği sürece oğul, pipisini tanrının hediye ettiği çubuğu olarak karşı cinse hükmetme çalışmalarına devam edecektir.
tuttuğu partiye yakışan biri olma çabası.
Eğitimsizlik, ruhsal bozukluk.