bugün

Önceki yaptığı açıklamaları düzeltmeye çalışıyorlar. tecavüz insanlık dışı demiş olsalar bir nebze başarılı olacaklar. Kadın tecavüze uğradıysa zaten fahişe damgasını yemiştir onlara göre.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kürtaj tartışmasıyla ilgili açıklamalar yaptı. istanbul'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akdağ, "Tecavüze uğrayan kadının çocuğunu kirli görmek insanlık dışı" dedi.

ayrıca kürtaj konuşulurken yapılanlar ;

(bkz: iyi uykular türkiyem)

http://galeri.uludagsozlu...-uykular-türkiyem-274331/
niye kadına birşey demiyorsun, ona tecavüz edilmiş onu kirli görmek peki insani mi?
islam'ın 'her çocuk günahsız doğar' öğretisine aykırıdır bu fiil aynı zamanda. başkalarının günahından bir çocuğu sorumlu tutmak akıllı insanların yapacağı şey değildir.
dikkat ediyorum bazen, insanlar bilerek yapmıyorlar bunu. ama sürekli bilinçaltlarında gayri meşru ilişkiden doğan çocukları kötü görüyorlar. bunu yapmamak lazım. küçük yaşta insanların hayatlarını karartmamak lazım.
(bkz: peydah can)
(bkz: kadın psikolojisini bilmeden atıp tutmak)
o zaman bunu diyenin beynine tecavüz edilip, beyninden çocuk doğurması gerekmektedir efendim.

zira çok saçma, bir önermedir.

tüme gitmez tümden gelmezdir.

not, akpli bakan demiş zira yazıyı tam olarak okumamıştım bunlar kafayı yemiş...
http://www.radikal.com.tr...ategoryID=81&Rdkref=6
'tecavüz edilen kadını kirli görmek insanlık dışı' dese en azından durumu biraz kurtarabilirdi kadın psikolojisinden hiç anlamıyan ve kadını şeytan olarak gören insanlar yönetince ülkeyi böyle açıklamalar normaldir.
ben çözemedim şimdi bunu. insanlar edinmek istemedikleri zorla, tecavüzle karınlarında taşıdıkları çocukları sahiplenmek, sevmek, doğurmak zorunda mıdır? kadınlar kendi kararlarını kendileri verirler çok kafa yoruldu bu konuya gereksiz yere. o değilde aselsan vardı bir noldu ona. thy de grev vardı. üçüncü köprünün de ihalesi... ha siktir et dimi? kürtaj, bel soğukluğu sizin belirlediğiniz gündemler iyidir, takıl diyorsun anladım..
Ulan kafayı yedirecekler en sonunda bana yahu; ulan bir kadın olsam; tecavüzcümün çocuğunu neden doğurayım? allah belanızı versin be. ulan bu kadar sapıkça bir fikir/mantık yok be kardeşim yok yahu yok.

iki cihanda yakanız bir araya gelmesin sizin be. ne demek ulan? benim karıma biri tecavüz etse, karım onu doğuracakmı yani?

ne demek ulan bu? bir kadın, ona tecavüz eden pisliğin tohumunu içinde büyütüp, dünyaya getirmek zorunda mı?

allah bin türlü belanızı versin. ulan yok böyle sapıkça bir fikir yahu.

tecavüzcüsüyle evlensin bide isterseniz ?

- ayyy selin yurt dışından yeni geldim hemen seni göreyim dedim. kaç aydır görüşemiyoruz. aaaaa bu ne be? hamilemisin ? kiminle evlendin ?

- yok be aynur, bir kaç ay evvel tecavüz ettiler şu arkadaki ıssız yolda, işten gelirken. eh aldırmakta günah tabi. napalım doğurucaz.

-aynur... iyi misin ?
illa duygusal bağ kurabilmek için illa kendi karılarının tecavüze mi uğraması lazım diye geçiriyor insan içinden. tecavüz çocuğunu doğurtup bir de bağırlarına basarlar mıydı devletin devlet babaları?