bugün

Bu seferde zorla götlerini siktirtmeye kalkmaları olası bir tuhaf tecavüz şekli türeyebilir.
Gerekli olan şey. Hatta birde o şeyleri ağızlarına verilsin amına koyduğumun evlatlarının. Cinsel ilişkide Rıza şart. Gerisi hesabı allah a aittir.
yetmez ama evet denilebilecek önlemdir. zira tecavüz eden salt olarak cinsel zevk için bunu yapmıyor, yani olay bir orgazm yaşamak değil asıl olay karşısındakini istismar edip güçsüz düşürmek ve kendini güçlü hissetmek. seri katillerin cinayet işlemesi ile benzer gibi bir durum. biri öldürürken diğeri tecavüz ederken ezikliğini unutup güçlü olmaya çalışıyor. o yüzden sikini de kesseniz potansiyel bir tecavüzcü dildo ile yapar, salatalık patlıcanla falan yapar yine tecavüz eyleminde bulunmaya çalışır.

neyse lafı çok dolandırmanın alemi yok bence direk kafalarını keselim bitsin gitsin.
şeriatın var olmasını gerektirir.
(bkz: kesin ağzına verin)

http://inciswf.com/1304682646.swf
hayır sikleri kesilmesin ölürler falan. direktman siklerini kendi ağzına yapıştıralım çaydanlık gibi gezsinler.
beynindeki düşünceleri değiştirmedikten sonra pek bir önemi yoktur.
o kadarı yetmez. onu pilava katıp yedirmekte lazım.
kesilip ağzına verilmesini daha uygun bulduğum konudur.
Bu orospu çocuklarını kızgın yağ dolu kazana sokacan.

Lakin evlatlarım, siz hiç türk kızı şerefsizliği gördünüz mü? benim arkadaşım vardı 2 ay mı ne çıktıydı. Adam 22 yaşında kız 20yim demiş. Adamda alıp "kimliğine bakayım" diyemez yani. Hatunu ben de tanıyorum, görsen 25 dersin. Neyse, bu eleman hız çevirmesine yakalanıyor polis "neyin oluyor bu kız" deyince kız arkadaşım diyor. Adam neden tırsacakki? Kız 20 yaşında. Polis kimlikleri istiyor ve kız 17 yaşında olduğu ortaya çıkıyor. Alıyorlar bunu götürüyorlar,kız şikayetçi değilim diyor ama o sıra anası babası gelip şikayetçi oluyor. Adamın durum baya bi iyi, bundan ötürü kız da ertesi gün (anası babası aklını çelmiş) ifadeyi değiştirip tecavüz etti bana diyor.

Adamın 90000tl si ve halen bitiremediği 7 senelik cezası var. Bunlar birşey değil de ömür boyu tecavüzcü diyecekler.

Yazık lan şimdi buna. Vallahi çok da iyi adamdı.

Dikkat edin oğlum ,göte getirirler yeminle.
liseli kıza bir yıl tecavüz eden şerefsizlerin ellerini kollarını sallaya sallaya, mahkemeden gülerek çıkmaları üzerine ortaya atlan haklı bir istektir.
Iskence yapılması taraftariyim.

Ibreti alem olsun.
Katiliyorum .
yanlis onermedir.
idamliktir bunlar.
devlet el atmazsa bir süre içerisinde halk kendi adaletini sağlamaya başlamak zorunda kalacak ve o zaman ceza büyük ihtimalle bu olacaktır.
devlet böyle bişey uygulamaz, resmi hiç bi makam uygulamaz. kadına tecavüz ettikten sonra kessen ne? önemli olan eğitim. onuda vermiyo işte. okulların hali ortada.
(bkz: hadim)
kollarını, bacaklarını da kesmeli.
muz cumhuriyetinde bulunmayan uygulama.
Bence gerek yok bana verin bu amina soktugumun evlatlarını sike sike oldureyim.
Kafasının kesilmesi gerekir. Ancak ikisinin de.
Tecavuz etmesine engel olacak sistemi getirmek daha mantiklidir. Yani duzgun egitim normal yasam vs. Ilkel beyninizi sikeyim. El kesen gerizekali araptan farkiniz yok. Uzuv kesmek ne la.
idam daha kesin ceza bence hem kesilsin sonra da idam edilsin gayet mantıklı.
Hadım etmek için illa ona gerek yok. Ama onun da desteklenmesi gerek tabi.
Bir erkek olarak kesinlikle destekliyorum.
Böyle piçlere az bile.