bugün

Dünyanın en itici şarkılarından biri olabilir. Aşırı uyuz ediyor beni.
Şu an aklıma düştü ve açıp oynayasım geldi ama deli gibi yorgunum ve her yerim ağrıyor.

Benim yerime siz oynayın.
her kızın ev arkadaşıyla Te Ma Etmaje de pijamalı dans videosu vardır.olmalı.
Bu şarkıyı duyunca gelen tirrek ruhu.
sanırım sözlükte en garip tanımlamalara, benzetmelere sahip olan şarkı.

kimisi müşrik müziği demiş, kimi bizim halk müziğinin hareketlisi demiş, kimi apaçi şarkısı demiş, kimi kendini toyota pikap kasasında hissediyormuş, kimi küfrediyor demiş, kimi adnan oktar demiş, kimi ışid milli marşı demiş, kimi yazlıkçı itemi demiş, kimi virüs demiş.

seviyorum seni sözlük. *

ayrıca şarkıyı hiç dinlememiştim. esma kızılkan diye birinin coverını dinledim hoşuma gitti, merakla orjinalini açayım dedim.
şarkı bitmeden geri kapattım, sevilmezmiş. *
Sağda solda duyunca zihnimde şu görüntü beliriyor
görsel
apaçi damarımı kabartan şarkı.
tam bir müşrik müziğidir, çağrı filmindeki eğlentide karının kafasındaki halkadan mızrak geçiren müşriklerin çığırdıkları müziği anımsatıyor, ama dinlemesi çok zevkli.
söyleyen türk heralde tam çözemedim ama.
nez'in klibinde oynamaktan başka hangi sike yaradığını sorguladığım şarkı. ft. nez yazıyor şarkıda, neyin feat'iyse aq anlamadık. sanki beraber bestelemişler gibi. altyapısı da son derece çöp seslerden yapılmış çok çok basit bir aranje.

biz zaten severiz böyle ucuz sıradan şeyleri popülerleştirmeyi. kerimcan durmaz'ın dj olduğu ülkede böyle besteler görmemiz çok olağan gerçi, neyi eleştiriyorsam.

edit: imla
üst üste üçüncü iğğrenç de benden gelsin..

eleman da bildiğin sığır zaten..

nez'i ise yiyerim lan!

sonuç, sığır tipli birinden iğrenç bir şarkı..
Zumbada çok eğlenceli giden sarkidir.
nedense bu şarkı çalarken elimde keleşle toyota pikap kasasındaymışım gibi hissediyorum.
eski sevgilinin iğrenç dansını hatırlatan şarkıdır.
Ülkemize dolan suriyelilerle birlikte her tarafta çalan ve artık gına getirmiş olan şarkıdır.
damaeak ma jab.
Nez in hala nez olduğunu gösteren klibi sahip şarkı.

Ortaokuldaydım nez vardı 47 yaşına geldim hala var. Ölümsüzlüğün sırrını mı buldun Allahsız?
balkondan aşağıya saksı fırlattı babam. denk getiremedi.

bi sonraki sefere ne fırlatacak bilmiyorum.

oğlum yeter lan çalmayın artık. masanın üstündeki vazo sallanıyor amk. duyacağınız kadar açın amk şarkısını.

ayıp.
artık gına getiren kusma isteği getiren şarkı. apaçi denilen bir müzik vardı bir ara. onunda bokunu çıkarmışlardı.
https://youtu.be/RqRsRlftQ84
Denizde çılgınca dans etmeme sebep olmuş şarkıdır. Severek dinliyorum şu günlerde.
gangnam style gibi yayıldıkça yayıldı.

yakında kaybolur ama bağımlıklık yaptığı kesin.
Son yıllarda ki arap ezgilerinin popülerliğinin belli ettiği şarkı, milletinde dediği gibi camdan dışarı kaleshnikov sıkasım geliyor.
Bodrum sahillerinin resmi şarkısı.
Ne zaman denk gelsem kamyonet toyota nin arkasina gecip kalaşnikof sıkasım geliyo.

Klibinde nez oynamistir.