bugün

muharrem ince ile ilgili, adaylık filan ortada yokken yayınlanmış bir vakıa.

https://www.youtube.com/watch?v=rpgTZxiU_3Q
tatlı su solcişlerinin uğramadığı başlıktır.
tatlı su sağcısı olarak biraz baktım bu konuya.

bilgileri de verelim. kadının beyanı esas olan anayasadan yola çıkarak arkadaşın beyanını kabul ettiğimizi varsaysak bile kendisi davasını geri çekmiştir.

ki bahsedilen olan daha ak parti ile cemaatin arasının bozulmadığı bir sürü kaset ile insanın işinden edildiği, hükumetin feto ile kanka olduğu zamanlardan. ki muharrem ince'ye de bu konu ile alakalı bir kadın olarak sus diyen bülent arınç denilen nedense 2013 yılında kabul edilen miladın vurmadığı bir isimdir kendisi. 2016 yılında kendi açıklaması vardır. 2016 darbeye kadar destekçisi olmuştur.

he gel gelelim bunlar muharrem ince'yi aklar mı ? hayır aklamaz. işte aramızdaki fark da buradan doğuyor. şu an muharrem ince'yi savunmuyorum fakat sayın ince o gün demiş dokunulmazlığımı kaldırın ve bu bana atılan itiraftan aklanmak istiyorum diye.

bazıları gibi hırsızlık yapmasına rağmen korunarak hakim karşısına bile çıkarılmayanlar gibi değil. ben bu yaptıklarımız cumhurbaşkanı veya başbakanın bilgisi dahilinde yaptım diyen sayın bayraktar gibi değil.

neyse eğer ince böyle bir şey yaptıysa emin olun pek de sevmem tatlı su solcuların ama onlar sizden önce dururlar bu olayın karşısında.

bir kadının konuşması ile ortaya atılan bir iddia var fakat başka herhangi bir delil yoktur.

bu konuyu buraya taşıyan arkadaştan bu konu ile alakalı herhangi bir delil var ise bizimle paylaşmasını rica ediyorum.
şu ara kimsenin uğramadığı öykü.