bugün

Akpkklı olacak o.
derin çelişkiler içinde olan kişilerdir, onlara acıyarak yaklaşınız.
akp li gibi gösterilen gerçekte chp li olan vatansezmez kişilerdir. evet..
Ne akp ne de başka bir partilidirler. Acilen tespit edilip ülkeden sürülmeleri gereken türk düşmanlarıdırlar.
her konuya salça olan aktrollerin bu konuda buraya ne yazacaklarını merak ettiğim başlıktır.
Çözüm sürecinde Kürtlere sevimli görünmeye çalışan akplilerdir.
Bu Alışkanlıklarını da hala atamadılar üzerlerinden.
genel olarak "cumhuriyet" ibaresinden rahatsızdırlar
onlara mollalık olcak, hilafet olcak, seriat olcak, osmanlıyı tekrar diriltcekler falan filan
siktirin gidin kumda oynayın aq evlatları.
Gerçek dünyadan habersiz aklınca osmanlıyı dirilteceğini zanneden zavallılar hiçbir zaman köle olmaktan birilerinin yardımı olmadan yaşayamayacak olan canlı türleri iyi güzel kızıyoruz ama bir yandanda acıyorum bu tiplere ya düşünsene bu derece cahil birisin ayrıca umutsuz vakasın hep böyle cahil bilgisiz eğitim alsanda diploma sahibi olmaktan öteye gitmeyecek yani genetik bir hastalık gibi atalardan gelen lanet beddua gibi birşey en fazla orta zekalı bir canlı olmak zekanın bilincin ilerlemeyecek olması kişisel gelişimden habersiz yaşamak hep birilerinin birşeyler yapmasını beklemek güdülmek bilinç sahibi olmamak ot gibi yaşamak ne kadar korkunç birşey aslında bir yönden gerçekten bunlara acıyorum yaratıcıya şükürler olsunki bu güruhtan biri değilim gerçekten hayatta şükredecek çok şey var ...