bugün

--spoiler--
CENAZESi GETiRiLMEZSE AĞIR EYLEM YAPACAĞIM
--spoiler--

kısmı kahkaha attırmıştır.

ailecek protein ve fosfor eksikliği çekiyorlar belli ki.

rize de balık da bol halbuse...
gerizekalılıkta master yapmış maldır. medyaya bakıp esadın katliam yaptığını zannedip suriyeye onun adamlarını öldürmeye gitmiş. gülmekten öldüm ben şahsen. tayyip efendiside gazı verdikçe veriyor tabi hergün. ama %90 yalan haberdir diye düşünüyorum.
adı üstünde mal'dır.
tayyip'in insanları ne hale getirdiğinin bir örneği. bu kadar psikoloji ile oynarsan ortalama insan algılarında hasarlar yaratırsın diyeceğim ama adam zaten bunu yapıyor. etkiyor insanları buyurunuz.
meksika'daki mafya cinayetini bile "esad katliam yapıyor!" diye haber yapan birtakım şeref yoksunu medya unsurlarının gazına gelmiş gençtir.
sürülecek aklı olmayan maldır.
ne şehittir ne gazi,
bok yoluna gitti niyazi.

denilendir.
(bkz: ne şehit oldu ne gazi bok yoluna gitti niyazi)
diğerlerine de ilham olması dileğiyle. düşünsene tayyip gazını alıp büyük bir kitlenin suriye de telef olduğunu. süper amk.
provakasyon kokulu söylem. konunun tayyeaple bir alakası yoktur.
birtakım mallar tarafından adı park, bahçe hatta sokaklara verilsin diye yakında imza kampanyası başlatılacak maldır, aha buraya yazıyorum.
kelle almaya diye evden çıkıp götü kaptıran bir gariban ın hikayesidir. olayın vardığı noktada kendisi kadar azmettiren de suçludur.
(bkz: suriye sınırının yol geçen hanına dönmesi) ayrıca çocuğun babası da bu konudan dert yanmış sanırım. bombacılar bu tarafa eline kolunu sallayarak geçiyor, bizimkiler savaşmaya diye elini kolunu sallayarak o tarafa geçiyor. bu devlet eliyle oluşturulmuş nasıl bir ciddiyetsizlik nasıl bir saçmalıktır.
şehit değildir, başlıkta da belirtildi gibi maldır. ağır maldır.
--spoiler--
beyin bedava arkadaş
--spoiler--

yazık olmuş.
türkiye medyasının suçudur.
yalan haber yapıp insanları birbirine kırdıranlar bunlardır.
--spoiler--
Sınırdan nasıl geçti? Dışişleri ve içişleri Bakanına sesleniyorum; bu gençler Suriye ye nasıl geçiyor? Oğlum pasaportsuz nasıl ülke değiştiriyor?
--spoiler--

geçenlerde öldürülen şu garip amerikalı fotografcı sarai nin katilinin de suriye ye kaçması suriye sınırının folloş olduğunu göstermişti. bu da belgesi oldu. bakalım kim o sınırın kontrol altına alınması için talimat verecek.
yazık olmuş çocuğun beynini yıkamışlar anlaşılan.

yine diyorum yunus suresi 100.ayet: allah aklını kullanmayanların üstüne pislik yağdırır.

müslüman olmakla koyun sürüsü olmayı bir ayıralım artık.
trajikomik bir hikayenin kahramanıdır.
güleyim mi,
ağlayayım mi,
ne düşüneyim...
bilemedim.
bu ölüm suriye sınırının folloş olduğunu göstermiştir . elini kolunu sallaya sallaya ülke değiştirilemez .
bir kişinin yaptığı cahilliği bir bölge veya şehir'e yüklemek doğru değildir. geri kalmışlıktan bahsetmiş bazı arkadaşlar. bireyin aldığı karardır. mallık mı? değil mi? bence mallık'tır.
esas çıkış noktası cihad en çok da bu üzüyor geleceğimiz adına. cihadın israil ve abd desteğiyle yapılacağına inanıyor bu insanlar. medya bu şerefsizliğin propagandasını güzelce yapıyor da zaten.
müslüman müslümanı katledip cihad uğruna şehit olacağını sanıyor kimlerin maşası olduğunu hiç düşünmeden ne yazık. cehalet gerçekten başa büyük bela. bireysel anlamda da değil sadece toplumsal olarak da büyük bela.
Tarih birilerinin bencilliği sebebiyle ölen insanlarla doludur. Kutsallık, din, ideoloji palavraları ile savaşan herkes aynı mallığı yapmaktadır.
gülsem mi ağlasam mı bilemediğim haber, bu rahmetli kendisini polat alemdar sanıp suriyeye gitmiş, ulan olum senin ne işin var elin memleketinde işte böyle kuş gibi avlarlar, ölen gencin annesine babasına telefon açılmış ''oğlun suriye de öldü'' diye peki kim o telefonu açan kişi, hayret verici bir haber.
Pisi pisine ölmek deyiminin tam karşılığı olan rahmetlidir.
televizyon ve medyanın ne denli tehlikeli birer kitle imha silahı olarak kullanılabileceğinin bireysel düzeyde kanıtı.