bugün

enteresandır.

laikçi bayanlar mini etek, tayt falan giyerek sokağa çıkıyorlar afedersiniz.
Gezi parkı direnişi sayesindedir.
Ne ara tayeep'in ülkesi olmuş.

Laikliği elbise türü zanneden mal beyanı.
(bkz: miden kaldırmıyosa al voltanı arabistana)
(bkz: Gürcülere o konuda ben de kırgınım).

(bkz: ben gürcüyüm eşim arap)
Dedelerimin uğruna can verdiği ülke ne ara rte'nin ülkesi olmuş?
ee hani demokrasi vardı, özgürlük vardı. yoksa bu terimler sadece türbanı yasallaştırmak için bir oyun muydu?
Vallahi ya. E öyle ya tayyip vardı buralarda biz yokken. Hatta tayyip eşeyli üredi de biz olduk. Yoksa o tek başınaydı buralarda. Bizim için savaştı, yaralandı, gazi oldu. Hatta tanrı bile yoktu. Biz eskiden tayyibi tanrı bilirdik. Sonra bir kaç peygamber çıktı da tayyipten önce tanrı olduğunu söyledi de öyle öğrendik. Yoksa bilemezdik başka varlık. Biz bu dünya, kainat falan onun sanardık. Ama hala onun sonuçta allahı henüz göremedik biz tayyibi gördük.
tayyip in ülkesi olduğu ne malum oğlum?

koyunlar var koyunlar.
Bu tarz başlıklar açan insanların artık bu ülkenin tayyip'in değil de senin, benim, bizim ülkemiz olduğunu anlamasını gerçekten çok istediğimi belirttiğim başlık. Tayyip'in olduğu kadar da benim bu ülke. Ve o tanrı değil.
Gemiciklerden sonra tayyip ülke mi satın aldı birde?
Hangi ülke onunmuş bilenler varsa yeşillendirsin.
sen de mustafa kemal paşanın ülkesinde yobaz yobaz dolaşabiliyosun.

o daha kötü.
(bkz: nasıl sığır oldum)
iyi gülüyorum şu başlıkları görünce ne adamlarsınız illa birbirinizi gıcık edeceksiniz. Bunları görünce aklıma vizontele tuubadaki kavga sahnesi geliyor aklıma. Koşun lan koşun bizim yazıyı değiştirmişler partinin ismini değiştirmişler. Bir onlar yapıyor bir karşı taraf yapıyor. Biri diğerine faşist diyor diğeri komünist. Hala değişmedi bu kafalar.
reis'in engin hoşgörüsü sayesindedir.

ben olsam, laikçileri sınırdışı ederdim kesin.
Adam dini müslümanlıktan ayırdı, daha nasıl laik olsun amk
şaşırtıcıdır.

artık yeter denilerek, milli irade dinlenmeli ve laiklik kaldırılmalıdır.
laik laik değildir o, eğer olsa haberimiz olurdu.

(bkz: metroda sarıldılar diye dayan yiyen çift)

kafaları çiçek yapıp dolaşmaktır. oh yes!
ülke tayyip erdoğan'ın olmadığı içindir. türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu mustafa kemal atatürk'tür. bunu hazmedeceksiniz amk yobazları.
dolaşamamak.
türkiye, laik, demokratik bir cumhuriyet devletidir.
ama artık kağıt üzerinde kalıyor.
ayrıca hümeyninin ülkesinde kelle koltukta hatta yerlerde dolaşırsın.
yine arap ülkelerinde en basit pazara gitmek, otomobil kullanmak gibi özgürlüklerin yokken atatürk ülkesi’nde bu özgürlük yıllar önce tanınmıştır.