bugün

evet efendim....

doğduğunda evinin bahçesinde bekleyen akrabalarının anlattıklarına göre birçok mucizenin yaşandığı, aşırı gökgürültülü sağanak yağışlı bir hava olmasına rağmen bekleyenlerin asla ve katiyyen üstlerinde dolaşan bulut sayesinde ıslanmaktan kurtulduğu ve rahmet yağmurlarının arkasından dünyaya gelen ulusların önderi recep tayyip erdoğan'ın aşırı zeki ve harbiden de binalisi var çok yakışıklı olduğu gerçeğidir.

ya arkadaşlar gerçekten bakın bu adamı sevmeyenler var olabilir, kıskançlık ve hasetlikten evde göt büyüten bu ergen tayfası ve kafası vücuduna göre ufak olan tipler bu adamı sevmiyor. çünkü neden o'nun gibi haşa huzurda zeki olamazlar da zaten ama yüzde 10 u kadar bile zeka yok, yakışıklılık olarakta yani aksini göz var kardeşim kimse inkar edemez haşa huzurda günaha girer.

bakın 7178 kitap okumuş, üniversite denen necaset yuvasından mezun olmadan bile cumhurbaşkanı olabilmiş, dünyanın bütün profesörlerinin ders kitabı olarak okuttuğu ulusların zenginliği adlı kitabın yazarı olan, her gittiği açılışta fahri profesör ve fahri doktora ödülleri verilen bu insan kusura bakmayın ama ya peygamber olmasından şüpheleniyorum ama tam da emin değilim şimdi kuran'da da yazmasına rağmen tam arafta kalıyorum o noktada. kadir mısıroğlu ve ünlü birkaç hocaya danışacağım yakında. ha yakışıklılık konusu da ayrı bir konu zaten aksi iddia edilmez.

tarık akan, johhny depp, polat alemdar ve mustafa çeçeli karışımı yakışıklılığı mevcut, bunlar gerçek. bunlar ortada. hala daha çıkmış zır zır iplikçi karının g.tü gibi konuşuyorsunuz a.ına basiyim ya. hala daha kurban olduğum ya resuluna ve allah a şükretmeyip saldırı yapıyorsunuz. ulan bu adamlar şu ülkenin başında olmasaydı bizi it yemezdi şunu kabul edin. kok kömürü kilosu kaç paraydı şimdiye biliyor musnuz a.ına koyiyim liseli suratlılar.
Yakışıklı ve zeki olmayı sizden öğrenecek değiliz.
Değil mi Bilal?
görsel
emine erdoğan'ın gözünde bile değildir, zannetmem.