bugün

Adama sormazlar mı" Madem öyleydi de neden 30 senedir hep bir Atatürk'e saldırıyorsunuz" diye! Üstelik bir de sürekli iSlam düşmanı diyerek saldırıyorsunuz!

izleyin hele. Ben demiyorum, kendi ağzından söylüyor.
https://www.facebook.com/.../videos/1062384340505429/
1 ordu komutanı ümit Dündarın darbe girişimi gecesi Atatürkçülüğe dönüş şartıyla kendisini kurtarmayı teklif ettiği Erdoğan'ın kuyruğu kıstırıp zoraki kabul etmesinin sebebidir...
işine gelince tabi. Dur daha neler gorcez.
Aman vazgeçtim artık adaşımla uğraşmayacağım. Fetoculara nasılda haddini bildirdi o bir kahraman, o bir başkomutan, o Allahın sevdiği kuludur belkide. Ben Atatürkçüyüm eksilemeyin la Turk milleti her zaman doğruları söyler. Cumhurbaşkanı halkı sokağa çıkın demese bir kişi bile çıkmazdı. Her ne kadar kendisini sevmesemde başarısı inkar edilemez.
yoktur.

içinde mka'nın olduğu bir olay anlattı diye recep tayyip erdoğan'ın kemalci olduğunu iddia etmek saçmalıktır. zaten o video da başbakanlık döneminden kalma. yeni değil.

recep tayyip erdoğan kemalci olmayacak kadar akıllı bir insandır.
(bkz: bir gün herkes atatürk ün dediklerine gelecek)

http://www.sozcu.com.tr/2...-final-konusmasi-1343731/
(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)
Komik bile değil.
olmayan şeydir yıllarca kendi aptal seçmenini kandırdı, mhp lileri zaten akp li yaptı neredeyse şimdi de chp liler kandırmaya çalışıyor. atatürk onun umrunda değil ve getirdiği sistemin en büyük düşmanı akp dir. ama tabi mitinglerine katılıp demokrasi çığlıkları atmak hoş bir şey kılıçtar bunu çok güzel yapıyor. he demokrasi için akp yanıp tutuşuyor zaten.
eğer gerçekten samimiyse bir sorun görmediğimdir. herkes hata yapar. hatta bu türkiye için çok sevindirici olur.
Reklamları izlediniz. Şimdi haberler...
(bkz: They don t eat)

Türkçesi yemezler reyiz.
nice eşeğin adam olmasına vesile olabilir.

(bkz: 7 ağustos 2016 recep tayyip erdoğan konuşması/#33587565)
evde tutulan yüzde elli için bir şey farketmeyecektir. diğer kesim için ise güzel durumdur tabi yersen.
yemedik !

ama,

" 23 milyoncuk kaldı babacım " ı yedik !
akıllılar, siyaset yapmamayı, akıllılık saydıkça,

cesurlar, aynı gemide gittiğimiz halde, diğer % 50 ye " oh olsun " naraları çektikçe,

siyasiler, vekil maaşlarının üstüne yatmayı " devletçilik " olarak savundukça,

daha çoook " aptallar tarafından yönetilmek ", bu insanların % 50 sine mazoşistçe zevk vermeye devam eder...