bugün

bana israil'e verdiği one minutes ayarını hatırlatmıştır. allah onu başımızdan eksik etmesin. yedirmeyiz.
ortalığın amına koymuştur. venüs ve mars ahalisi de tirtir titremiştir. zavallı obama ne hallere düştün.
obama'nın kaçacak delik araması an meselesidir. kaçın başbakanımız geliyor. vatanını satan türkiye'nin başbakanı.
ayar vermemiş resmen anasını sikmiştir.
(bkz: uff snn be slk) kıvamındaki ayardır zira washington yönetimi kahkahalarla gülmüştür.
ne ayarı lan? diye insanı gereksiz araştırmaya iter.

(bkz: allahım bu yalanı da mı görecektim)
""çok kırıcı oluyorsun ama :s :( :("" şeklinde olan ayardır.
eeeyyy israiiil in ruh ikizi olan ayardır. he yav he.
Ardından ' obamacm sen break my heart okey ? Ben senle not talking anymore! Take my heart again .s.s one minute, aa ok go go .s.s ' şeklinde bir sms ya da whatsapp mesajı da atıldıysa ciddi bir ayar olmuştur. Obamanın çiçeklerle ve çikolatalarla türkiye ye gelmesi an meselesidir.
insanı söylediklerinin içinde didik didik kendini aramaya sürükleyen ayardır. olmayandır. ben bulamadım, bulanınız var mı o "tarihi ayar"ı???
Obama'nın sabah kendini asmasıyla bulunmuş olan ayar. Tayyip amerika Başbakanlığına aday olduğunu açıklamıştır.
paralel evrende gerçekleşmiştir.
http://i.capsspot.com/s/33/10/889077.jpg.
bana kız arkadaşımın bana verdiği ayarları hatırlatmıştır. (bkz: bazen çok kırıcı oluyorsun) bakalım abd bu ayara nasıl karşılık verecek? bence bir çiçeği hak etti başbakan.
Kınayalım efenim. Kın kın.

Ayar olmayan ayardır.
amerika da tayyibe onbaşınınkini tutturarak vermişti ayarı.

kabile reisini bile bi albaya bi generale karşılatan amerika, gerçekten, yani tarih yazdı bunu, tayyibi onbaşıya karşılattı, ve tayyip de uslu uslu onbaşınınkini tuttu !!

türk tarihinden türkiye kökenli birisine verilmiş en sağlam ayar budur.

buna senin verreceğin en güzel ayar obama´yı ahmet çavuşa karşılatmak olacaktır. bunu yapamazsan boşgeçceksin.

bak neler olur öyle bişey yapılırsa.

amerika bunu gerçekten yaptı- sözlük yazarı bunu hiç unutmasın. türkün en alçaldığı andır o an.

bu vesileyle bunu hatırlatmış olalım.

tayyip adam olsaydı; o uçaktan inmez onbaşınınkini tutmazdı. yakıt ikmali yap türkiye´ye geri dönüyoruz, derdi. demek ki kalıbının adamı diilmiş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar