bugün

pasta yediğimden hiç takmadığımdır. buğday da ithal ha !
seni besleyen eli ısırma atasözünü akla getirendir. yapmayın gençler ayıp ayıp. evet.
Adama küfür ettirmek icin açılmış basliktir. Sakin oyuna gelmeyin.
tayyip in dağıttığı ikramiyeler fazla gelmiş anlaşılan o bakımdan !

nankörlerin yatacak yeri var mı !

hizmet görüp görmedim demeleri ne kadar ağır puşt olduklarını göstermiyor mu !

cehape bu bakımdan dediğim gibi nankör yalancı bir pislikten başka bir şey değil dir .

yalancılığı puştluğu muhalefet olmak sanıyor !

kafaya bak zihniyetin ne kadar kirli olduğuna bak !
arkasından su içen bile var allah affetsin.
bu nasıl zihniyet ekmeği tayyip erdoğan mı veriyor. herkes çalışıyor kendi kazancını hak ediyor.
Batum da mı yemek yiyoruz hayırdır.
Tayyip Erdoğan'ın kendi ülkesinde olsa nankörlük sayılabilecek bir davranışken, Tayyip Erdoğan'ın henüz kendine ait bir ülkesi olmaması üzerine nankörlük sayılmayan davranış...
çia tohumluysa çok ayıp ediyorsunuz demek istiyorum.
ben bira fıstık yapıyorum.
Erdoğanın ülkesi mi ?

Sen bayaa yanlış gelmişsin kardeş.
Bu ülke sadece Mustafa Kemal Atatürk'ündür.
Nokta.
"Türkiye türklerindir." Ağzında eveleyip geveleyip daha ben türküm bile diyemeyenlerin hiç değildir...
ben mustafa kemal atatürk`ün ülkesinde yaşıyorum bu rte denen ne üdüğü belirsiz arap tohumu amerikan yalayıcısi kim lan.
https://www.youtube.com/watch?v=4q1zs7OFiBo
yiyebilsek keşkedir.
ekmeği biraktim ben, reejimdeyim.
ilk olarak onun ülkesi değil, ikinci olarak köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan emeğini ortaya koyan insanlar olarak onun ekmeğini değil kendi ekmeğimizi yiyoruz.
ancak ekmek yerler zaten. malum başka bir şey bırakmadılar ülkemizde. gerçi tarımın doğduğu topraklarda ekmeğin malzemelerinden olan buğday bile ithal olarak geliyor. peki bu ekmeği tayyip erdoğan hayrına mı dağıtıyor? hani şu belediye seçimleri için ucuz domates biber tezgahı kurdurup sonra aniden kaldırtan erdoğan? kimin ekmeğini, kim, kime yediriyor diye soruyorum yani.
--spoiler--

--spoiler--

- cumhurbaşkanı hakkında, bir suç işlediği iddiasıyla türkiye büyük millet meclisi üye tam sayısının salt çoğunluğunun vereceği önergeyle soruşturma açılması istenebilir. meclis, önergeyi en geç bir ay içinde görüşür ve üye tam sayısının beşte üçünün gizli oyuyla soruşturma açılmasına karar verebilir.

- soruşturma açılmasına karar verilmesi halinde, meclisteki siyasi partilerin, güçleri oranında komisyona verebilecekleri üye sayısının üç katı olarak gösterecekleri adaylar arasından her siyasi parti için ayrı ayrı ad çekme suretiyle kurulacak on beş kişilik bir komisyon tarafından soruşturma yapılır. komisyon, soruşturma sonucunu belirten raporunu iki ay içinde meclis başkanlığına sunar. soruşturmanın bu sürede bitirilememesi halinde, komisyona bir aylık yeni ve kesin bir süre verilir.

- rapor başkanlığa verildiği tarihten itibaren on gün içinde dağıtılır, dağıtımından itibaren on gün içinde genel kurulda görüşülür. türkiye büyük millet meclisi, üye tam sayısının üçte ikisinin gizli oyuyla yüce divana sevk kararı alabilir. yüce divan yargılaması üç ay içinde tamamlanır, bu sürede tamamlanamazsa bir defaya mahsus olmak üzere üç aylık ek süre verilir, yargılama bu sürede kesin olarak tamamlanır.

- hakkında soruşturma açılmasına karar verilen cumhurbaşkanı, seçim kararı alamaz.

- yüce divanda seçilmeye engel bir suçtan mahkum edilen cumhurbaşkanının görevi sona erer.

- cumhurbaşkanının görevde bulunduğu sürede işlediği iddia edilen suçlar için görevi bittikten sonra da bu madde hükmü uygulanır.

Tayyip erdoğan yargı falan diyonda devlet olarak herkesi besleyen sensin yani şahsın (biz hariç). Bu şahsın diğer Türkiyedeki şehirlerde dahil olmak üzere tek başına karar veriyor çünkü milleti kendine muhtaç ettin. Bana silah üret dedin yasadışı suç işlemeye teşvik ettin askerin polisin senin elinde hani nerede tayyip erdoğanı tutuklayacak asker polis! Dediğim gibi baştan böyle ülkenin şehirleri akp olmuş dinide islam!
Bu ülke Atamızın hediyesidir.
Yakında çoğumuz yiyemeyeceğiz zaten siz beyninizi çok yormayın, malum kapasiteniz bu kadarını kaldıramayabilir.
bir hbbia klasiği olan başlık. şimdiki badelenmiş trolleri handikaplı skertirdi adonisli dindoş. liseliler bilmez.
bu ülke bir siyasi liderin ülkesi değildir. bu ülkeyi kuran atatürk'tür. o'nun ülkesidir. kudursanız da böyle, delirseniz de böyle.
Ülke onun değil ki. Bizim bu ülke.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar