bugün

efendim müslümanların idolü, örnek kişilik, vatansever ve geleceği gören yüce başbakanımız recep tayyip erdoğan'ın fotoğraflarını herhangi bir yerde görünce, kişinin kendini güvende hissetmesi ve içinin ferahlayarak kalbinin allah aşkı ile tutuşması durumudur. kişi kendini öyle bir güvende hisseder ki; yüce başbakanımızın o sıcacık bir anne şevkati gibi olan bakışları insanın içinin yağlarını eritir, kalbine allah aşkı düşürerek alev alev yakar, en kötü kalpli birini bile sevecen, ahlaklı, dürüst, namuslu bir kişilik haline getirebilecek hassasiyete sahip bir insandır. ne mutlu ki böyle bir başbakana sahibiz. her gün allah'a yalvararak, beni ondan önce almasını dileyip zikir çekiyor, ağlayarak yüce allah'a yalvarıyorum. çünkü böyle sevilen ve saygı duyulan bir insannın vefatına kimse katlanamaz değil mi dini bütün kardeşlerim?

hülasa bir gün iett otobüsünde yolculuk edip inme vaktimin geldiği zaman, cüzdanımın çalındığını farkettim. içinde deniz feneri gibi faideli bir cemiyetin de katkıda bulunduğu yardımlar var idi. bir anda kendimi o fakir çocuklara nasıl anlatacağım diye çok korktum. param da yoktu çok. ne yapacağımı şaşırırken inme vaktim geldi otobüs kapısı açıldı. ben sağa sola bakınırken, birileri gelerek -azizim ne oldu hayırdır dedi. ben otobüsten inmedim cüzdanım çalındı din kardeşim, yardımcı olur musun? belki de düşürdüm kimsenin hakkını almayayım dedim. kul hakkı yemek dinden çıkmaya sebep olur çünkü bunu iyi bilirim. şoför kardeşim hemen otobüsü kapıları kitleyerek o çocukların yardımları bulunacak, benim otobüsümde kimse garibanların parasını çalamaz dedi. ben koltuğa çöküp hıçkırarak ağlıyordum. kendime mani olamıyor, giderek artan hıçkırıklar ile kendimden geçiyordum. şoför polis çağırdı kısa geçiyorum buraları. polis geldi neyse. herkesi tek tek indirerek arama yaptı. paramı 26-27 yaşlarında bir gencin çaldığı ortaya çıktı daha sonradan. fakat öncesi daha önemli benim için. inerken polisler bak kardeşim diyerek recep tayyip erdoğan efendimizin bilboard'daki resimlerini gösterdi. başbakanımız adeta bizi kanatları altına almış ve bir anne duası ile koruyordu sanki. yetimlerin zalimlerin hakkını koruyan sert mizaclı, şahin bakışlı bir resmiydi. o zamana kadar o kadar çok dikkat etmemiştim o resime. memur beyler -böyle bir vatan evladının başbakan olduğu bir ülkede, senin ve yardım ettiğin garibanların kul hakkı yenmez diyerek otobüsün kapısına vurdu. hırsız da bu arada yakalanarak, yüzüme affet abi der gibi bakıyordu. o gün bu gündür, ne zaman başbakanımızın sesini duysam, simasını görsem kendimi güvende hissederim. yüce başbakanımın anne duası bizi koruduğunu düşünür ve ülkesina kol kanat gererek zalimlerin karşısında hep beraber durmadan yola devam edeceğimizi anlayarak hafif bir tebessüm eder, allah'ıma şükrederim.
(bkz: turk parasi gorunce hissedilen guvensizlik)
sıfırın altında 273 santigrat derecedir.
türk toplumuna veremediği güven.
(bkz: dün gece resmini öptüm de yattım)
(bkz: cin görünce hissedilen ürperti)
bu resimi gördükten sonra; http://image.haber7.com/h.../haber7/photos//69266.jpg

bu resimi gören
http://www.ciciko.com/res...kan-Erdogan-Erzurumda.jpg
kişinin hissedeceği duygudur.

çok da normaldir.
şu resmi gördükten sonra; görsel
şunu akla getiren durumdur;
(bkz: akp benim projelerimi uyguluyor)
(bkz: sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyor)

kısacası güven değil göte girebilecek bir entry yazmaya sebebiyet verecek durumdur.
tüm vatandaşlara yerleşmiş olan psikolojik bilinçtir.

- abi adamın biri elektriğe suya doğal gaza acaip zamlar yapacak, memura - emekliye yine zam yok. 2010 da böyle kol gibi girecek.

- olm dur ya yavaş anlat. kimmiş o ya.?

- bak abi resmi bu.

- lan olm baştan söylesene. iyi iyi yabancı koymucak bize, bildiğimiz insan.
forward maillerle bilgi sahibi olanların hissetmesi beklenmeyecek duygudur.

kendi liderleri böyle resimler veremediği için kahrından ölenlerin de hissedemeyeceği duygudur.

görsel
(bkz: gazdır o gaz)
bu güven iyi ki "temiz bir insanım" düşüncesinden doğan güvendir. *
göte giren entry yazamayacağım için, yetinmem gerek;

(bkz: güven yoktur az vodka vardır)
atatürk'ün resmini görünce tırsıp kaçan adamın hissiyatlarından bir tanesidir.
Tayyipin kendi sözüyle tanımlarsak hissedilen güven değil güven bunalımı yaşamaktır.
(bkz: Uçkura duyulan güven)
israil'e one minute dedi diye güven duyun diyenlerin o kanlı siyonistlerden aldığı madalyayı görmezden gelerek duyduğu güvendir.
kısaca cehalet güvenidir.
(bkz: o ne lan)
hiç başıma gelmeyen durumdur. insan ilişkilerindeki en önemli değerin güven olduğu düşünülürse üzüntü vericidir..
tayyip erdoğan resmi görünce hissedilen güvensizlik yazacaktı arkadaş herhalde karakter sığmadı. olur böyle şeyler.
(bkz: to feel strange)
resme bayılıp ayılanlar varsa, cüzdanlarında vesikalıklarını taşısınlar olarak yüce şahsiyetiniz yarı peygamber rte'nin. yarı diyorum kusura bakılmıyor umarım. diğer yarısı da malum fonksiyon gülen.

sürekli poz verip, işi gücü göz boyamak olan insanların duyduğu güvendir vesselam. fotoğraf güzel diye oy veren adamlar yüzünden bu hale geliyoruz işte. sonra aaa nasıl oldu lan bu kadar oy diyoruz aha böyle oluyor. adama karizma gelen fotoğraf var diye adam beynini kullanmak yerine oy atıyor sandığa.

(bkz: açtığı başlık altına entry girip duranlar)
vatanıma ihanet eden birisi olsaydım hissedebilceğim güvendir. şuan resmini gördüğümde kendimi güvende hissetmek yerine tiksindiğimi söyleyebilirim.
(bkz: tehlikenin farkında mısın)
hissedilen güven,
kendisine muhalif olan bir kesimin tüm baskılara,
sindirmelere,
biber gazlarına,
coplara,
dinlemelere,
devlet kudretinin kullanılmasına rağmen var olmasından gelir.

http://upload.wikimedia.o...%28Tayyipler_Alemi%29.png
gazdır o, osur geçer.