bugün

anasının yanına gitse de kurtulsak. yanında 350 tane korumayla gezmese devrilecekte, yaptıklarının farkında. nefret edildiğini biliyor.
Defolu adam için silivriye temiz don götürecek gönüllü aranıyor.
bunu iddialı olarak söylüyorum, mevcut iktidarı yıkmanın tek yolu mevcut muhalefeti yıkmaktır. akp eski siyasi düzeni tamamen yıkarak iktidara gelmiştir, ve mevcut siyasi düzenin tamamen yıkılmasıyla iktidardan düşecektir.

mevcut siyasi düzeni yıkabilecek tek lider, bana göre, ekrem imamoğlu'dur. kemal kılıçdaroğlu şu an 2018 hezimetinden sonra yaptığı şeylerin aynısını yapıyor, yani çok yüksek ihtimal ile istifa etmeyecek ve temmuz'daki chp kurultayında tekrar genel başkan seçilecek. bu yüzden ekrem imamoğlu hapse girip çıktıktan ve siyasi yasak süresini doldurduktan sonra derhal kendi partisini kurup, iyi parti ve zafer partisi'ni yanına alarak siyasi düzeni yıkma yolunda ilerlemelidir. eminim ki hem iktidar cephesinden hem de muhalefet cephesinden bezmiş insanları (yani şu an bile seçmen kitlesinin %50'sinden fazlasını), karizması ve halka ulaşabilme becerisi ile beraber, çok rahat yanına çekecektir.

ekrem imamoğlu veya gelecekte parlayabilecek yeterince iyi herhangi bir figür bu yolda yürürse, ben arkasındayım.
Yag, gaz kuyrugu vardi diyenleri, etrafina bak kafe ve restaurantlar hep dolu, herkesin altinda en az 2 araba var diyen kitleyi kendinize cekmediginiz ve ic anadolu, karadeniz ve dogu bolgesinde yasayan vatandaslari ikna etmediginiz surece rte her secimi kazanir.

Zaten devrilmesine gerek yok. Kanuni olarak son donemi yani siyasette son 5 yili.

Bu 5 yilda ulke ne kazanir, ne kaybeder hep birlikte gorecegiz.