bugün

eğer ortaya çıkartılmasaydı asla partiden uzaklaştırılmayacak insan söylemi.

partililer o lafı bilmiyor mu? tayyip erdoğan ın kulağına gelmedi mi bu laf?

ego nedir, kendini beğenmişlik nedir; şirk nedir görülsün. budur işte. akp kadroları da liderleri de bundan ibarettir.

kendisini peygamber olarak tanımlayan meclis üyelerini il başkanı yapan, büyük müslüman başbakan recep tayyip erdoğan.

o zaman akpciler repeat after me; la ilahe illallah recep tayyip resullullah.
dün akşam receb bey tarafından açıkladı .
"Her şeyden önce, arkadaşımız, peygamberlik zincirinin bittiğini bilmiyor .".

durum şunu gösterir ki bazı akapeliler de bunu bilmiyor.
paranın olabilir.
hee üçüncü bir peygamber de benim denilesi saçmalık. (bkz: üçün biri).
(bkz: ben oyle bir peygamber gonderdigimi hatirlamiyorum)
2 sen önce söylenmiş ama tayyip şimdi çıkıp görevden alın diyor.
her geçen zihniyet olarak rezilleşen bir iktidarın son çırpınışlarını ortaya seren kişidir.
akp nin müslüman olmayanları da barındırdığının kanıtı.
bu lafı diyen birisi dinden çıkmıştır, günaha girmiştir. tamam belki partinin başkanı olabilir fakat bir insanda bu kadar yüceltilmez. oldu olacak açılım kitapçığıda bizim din kitabımızdır diyinde tam olsun.
sanki bugüne kadar bir tane peygamber gelmiş gibi kullanılan sözdür. mantık hatası vardır.
Yüksek dozda tayyip erdoğan enjekte edilmiş bir bünyeden çıkan cümledir.
"birinciler" kim acaba diye düşündüren cümle.
olayın boku çıkmıştır. bu akp ne ilginç bir yapılanmadır.
böyle bir kanıya nasıl varıldığı oldukça düşündürücüdür...bunu söyleyen kişinin edepsizliğidir efendiler.
akp iktidarının ne kadar bireysel çalıştığının, birlikte bir ülküleri olmadığının herkesin tek başına günü geçirme amacında olduğunun göstergesidir.

rte diyor ki '' sizin peygamberlerin sonlandığını bilmezmisiniz.'' yada benzeri ama aynı anlamda bi cümle.

sonra aynı partiden birisi '' rte 2. peygamberdir.''

bune perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş.
ayakçılıkta gelinen son noktadır. bu sözü birisi ciddi olarak söylemişse islam hükümlerine göre kafir olmuştur.
bunu söyleyen kişinin bir süre sonra daha yüksek bir mevkiye atanmasının ardından rte nin de peygamberlikte gözü oldugunu görmüğümüz söylemdir.
doğrudur. ilk peygamber ademdir ikincisi de tayyip...yasak elmayı falan da birlikte yemişlerdir. sonrası malum *
(bkz: tayyip i üzmek allah ı üzmektir)
yagdanliklarin söyledigi bir sözdür. herhalde bu sözden sonra güzel bir "ihale" o sahislara kalmistir, ödül olaraktan... ya da "ihale" kaldiktan sonra söylenmis bir söz olmasi daha muhtemeldir.

ben kime "sen peygamber gibisin" derim?... bana cok büyük iyilik yapmis birisine derim öyle bir sey...o sözü söyleyen sahsin hangi beklentileri karsilanmistir da o sahis o sözü etmistir, ben onu merak ettim simdi...
ya da basbakan cok "despot" bir yönetim sergilemekte bol bol kafa ucurmaktadir, "aman bize bulasmasin bize uzak allah´a yakin olsun" diye düsünülüp de söylenmis bir söz de olabilir.
iki ihtimalde de "devlet" isleyisi acisindan birtakim garipliklerin oldugunun bir sinyalidir böyle bir söz... yoksa kimse peygamber degildir, herkes isini yapmaktadir. peygamberlik lafi, "yapilmasi gereken isin disina tasan bir olayin" ifadesidir. bu taşma hangi kaynaktan dolayi olursa olsun, devlet isleyisinde pek yeri olmayan bir durumu ifade eder.
dogrusu,gercekten cok abartilmis bir sözdür.
bir cok kisinin dinsiz olmasina sebebiyet verecek teori.

(bkz: tayyip peygamberse ben ateistim)
(bkz: en büyük başbakan bizim başbakan)
(bkz: ben böyle birini gönderdiğimi hatırlamıyorum)
bunu soyleyen insanin iman tazelemesi gerekmektedir.
(bkz: kavgada bile söylenmez)
akp'li milletvekillerinin AQ seviyesinin iyi bir kanıtıdır.