bugün

akp il genel meclisi üyesi ismail hakkı eser in 14 kasım 2008 de ettiği sözdür.

(bkz: peygamber apo)

kavga da osman durmuş un bunu ortaya çıkartmasından sonra çıkmıştır;

(bkz: akp ve mhp lilerin yumruklaşması)
sapıtmanın son raddesidir. türkiye asr-ı saadetini yaşıyor filan deyip gönderme yapsalar o bile makul olurdu. peygamberlik ne lan? abdullah gül de mehdi olsun ortalık şen olsun. zaten ağca'da hapisten çıktı.
bülent arınç da üçüncü peygamberdir şeklinde devam etmesi olasıdır.
(bkz: 1 kim)
akp zihniyetinin ne kadar ikiyüzlü olduğunu ortaya seren kişidir.
o zaman akpliler, tayyip falan hatta paçavra dinci basından tek ses çıkmamıştı.
hatta bazıları savunma bile yapmıştı.

ama gel gör ki şimdi nüktedan bir şekilde tayyip'e peygamber benzetmesi yapanlara akpliler, tayyip ve paçavra dinci basın gözleri dönmüş şekilde, domates gibi kızarmış bir halde saldırıp, din ve allah edebiyatı yapıyorlar.
klasik akp zihniyeti işte.
yanlış bir önermedir ancak tayyip mesih olabilir..
tayyip'in peygamber olup olmaması bir yana 124.000 peygambere ne oldu da tayyip 2. peygamber oldu dedirten sözdür.
(bkz: allah ile aldatmak)
olabilir, iman etmiyoruz ona.
üstelik bunu diyen sözde dincidir.
bu sözler, akp nin parti değil, cemaat olduğunu, genel başkan ve parti üyeleri zihniyeti yerine, şeyh mürit ilişkisi olduğunu kanıtlamıştır..
- bugün allah için ne yaptın?
+ oğluma gemicik aldım, amerikada yaşasın diye villa aldım, kızlarımı amerikalarda okuttum, eczacıların işini bitirdim, tekelcileri işten çıkaracağım daha neler neler...
sana göre birinci peygamber kimdir diye sormama sebep olan cümle. fethullah gülen mi? bi siktirin gidin mna koyım.
kaynağı göt olan insanın sarf edeceği/edebileceği söz.

yani bundan önce gelen 100 küsur bin peygamberi sildin attın öyle mi? valla tebrikler hacı.
tarihin değişmeyen zihniyetler için tekerrürden ibaret olduğunu gösteren hadise. zamanında ibrahim şinasi'de mustafa reşit paşa'ya medeniyetin peygamberi demişti.
dini anlamda kimler tarafından sömürüldüğümüzü ve buna izin veren insanların nasıl bir zihniyete sahip olduğunu anlayacağımız mukaddes bir cümledir.
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
sözün bitip öküzünlüğün başladığı noktadır.
(bkz: senden bi sikim olmaz)
(bkz: tövbe estağfirullah)
"hacı sen ne içtin ya, söyle bende içeyim" diye cevap verilesi cümle.

biz "padişahım çok yaşa" bekliyorduk. bunlar artık iyice bokunu çıkarmışlar. he şaşırdık mı, şaşırmadık... ama ayıp ya, bu kadar da aleni yapmayın bari tapınmanızı.
(bkz: memnun oldum bende angelina jolie)
vahiyleri abd'nden email vasıtasıyla almaktadır.
(bkz: çağdaş peygamber)
söyleyen kişinin içtiği maddeyi ilk önce bana ateşlemesi gereklidir. normal bi kafayla söylediğini sanmıyorum..
birincisi kimmiş ki? sorusunu akıllara getiren cümledir.
tayyip erdogan az once;
herkes biliyorki peygamberlik zinciri kapanmistir. o benzetmeyi yapan kisi belki cahillikten belki farkli bakis acisindan boyle soylemistir... istifasi alinacaktir seklinde bir aciklama yapti.