bugün

yapmayın olum boş yere onca ugraşıcaksınız, aynı günün sabahına fişteklerim, söylerim yerinizi vallaha.
--spoiler--
van gölü dökülebilir gençler, ona göre giyinin.
panamadan geçerken survivor acuna da uğrayalım .
panpa bayburtu bırakalım. üzerine de not koyalım
--spoiler--
bilecigi bırakalım diye düşünülen plan.şuan inciden okuyoum yorumları, kırıp geçiriyorlar.tavsiye ederim okumanızı.
dik konuma getirip taşımanın mühim olduğu girişim.

yalnız hatayı nasıl götüreceğiz o uçtan sırıtacak sonra bunun kıbrıs tarafı var. şurdan bir el atsak.
tarkya için yapılan öneri;

--spoiler--
aa trakyayı unuttuk.. onlar da kusura bakmasın artık, biz akdenizde yüzdürürken koşarak ispanyaya kadar gelsinler, oradan alırız onları da.."
--spoiler--
--spoiler--
tamamdır beyler ben peri bacalarından tutuyorum siz ağrıdan omuzlayın
--spoiler--
denizleri birleştirelim, hem taşıması kolay Olur.
taşıma işlemi esnasında, marmara daki, van gölü ndeki sular falan dökülmesin diye ülkeyi naylon kaplayıp vakumlarsak işe yarayabilir. Hem bozulmaz yolda.
balonlarla havadan aktarma en mantıklısıdır. bana istediğim büyüklükte ve dayanıklıkta balon verin türkiye'nin yerini değiştireyim.
(bkz: cabuk tayyip gelmeden)
Editlenmis hali daha da komiktir http://ccc.incisozluk.cc/...i-sakl%C4%B1yoruz-beyler/ ayrica ulkeyi kaldirinca altinda petrol var mi yok mu onu da anlamis oluruz yorumu da cok yaratici gece gece iyi guldum bu basliga ahaha.
o dönünce hiç gelmemiş gibi de yapılabilir.
bizim kamyoncu hasan abiyle kamyoncu ekibine haber yolladim yarin sabah saatlerinde ulkemiz yola cikacaktir.
bizim kamyoncu hasan abiyle kamyoncu ekibine haber yolladim yarin sabah saatlerinde ulkemiz yola cikacaktir.
şöyle bir genişletilmiş hali olan plan.

malum yol / taşıma yorgunluğu vs oraya varınca kimsede yemek yapacak hal kalmayacak, bir zahmet biriniz en yakındaki pideciye ( Şilide nazilli pidecisi var mesela, oranın pidesi güzel ) 35 milyon buçuk kıymalı yumurtalı / 15 milyon tek sade kıymalı / 25 milyon peynirli / 5 milyon da fındık lahmacunu sipariş versin.. yanına bol roka / limon / salata da koysunlar... 85 milyon da ayran söölesin...

84.999.999 ayran bi kola oldu biladeeer !! lan teker teker söylemeyin istediklerinizi...

zorunlu edit : pm' DEN "NE ZAMAN yola çıkıyoruz panpa ?" mesajları alıyorum, karadeniz tarafındaki yurttaşlarımız olayı çok yanlış anlamışlar, az önce kırım yarımadasını sökerken yakaladım, onları beklicez mecburen...

hahahaa bu ne amk, kim yaptıysa helal hahaha
http://vocaroo.com/i/s0PJrpTrsJDm

efendi adam mode on:
arkadaşlar, az önce yunanistan başbakanı aradı.. siz aldınız demiyorum ama biz bu taşınma muhabbetine başladığımızda samos ve sisam adaları yerinde duruyormuş ama şu anda yerlerinde yoklarmış, bi üstünüze cebinize falan bakın yanlışlıkla girmiş olabilir adama da ayıp olmasın gider ayak
efendi adam mode off:
hangi bin aldıysa çıkarsın yerine koysun amk, arkamızdan laf ettireceksiniz !!!

pm edit : kilisli adam mesaj yazdı, yaşlı anası / anneannesi varmış kıbrısta, kalkamıyorlarmış yerlerinden mecburen onları da alacaz yanımıza o yüzden adana mersin hatay kısmı az sıkışsın, kıbrısı oraya yamayacaz..

apacilongbow un eniştesinin de içinde bulunduğu osmaniye ili kayıptır, bulanların müdüriyete getirmeleri rica olunur..

ihtiyaç editi : arkadaşlar, ülkeyi hafifçe italyaya doğru yaslayarak bırakıp 20 dk ihtiyaç molası veriyoruz.. biriniz altına sağına soluna tahta vs sıkıştırsın da kaymasın... kimse sağda solda kaybolmasın amk, ben ne zaman ev taşısam yardım edenler işin yarısında ortadan kaybolur ona dönmesin...

unutkanlık editi : ya boğaziçi ve fatih sultan köprülerini söktük de vidalarını nereye koyduk amk bulamıyorum ?
hah, bulundu bulundu bilecik valiliğine saklamışız hiç kimse orayı bilmez karıştırmaz diye...

başlarım bi tarafınıza editi : lan bunu kim unuttu geride ??? kimin bu ??? kimse bişeyini unutmasın demedik mi amk ??? napcam ben bunu şimdi ? sahibi kimse cote d'azur sahiline bıraktım ordan alsın ben uğraşamıyacam !!!

Futbol editi : lan bir ikiniz bi koşu ispanyadan özellikle katalunyadan şööle iyilerinden futbolcu kapıp gelsin, ülke futbolunun hali ortada ( kukubaba ya fikir için teşekkürler )
---
yazarın bugünlük( herhalde ) son editi :

efendi mode on:
şaka bir yana, oldukça sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde sizleri olduğu kadar beni de gülümseten bir yazı oldu bu, hepinize tek tek teşekkürler..

efendi mode off :
lan sağını solunu kırdınız döktünüz memleketin amk, sizinle yola çıkanda kabahat.. neyse, hepinizin eline koluna sağlık panpalar.. bi sıkıntı olmazsa yarın yeni bir dünya haritasının capslarını sizinle paylaşırım...

---

ciddi ciddi edit : direniş için kan bağışı
yeniden gündeme gelmesi gereken konu.

bu sefer belki başarırız, hazır ülke dışındayken.