bugün

görsel
görsel
Yaşayanlardan bahsedeceksek, (bkz: nursultan Nazarbayev) in hayatını okumayı size öneririm. Sonra konuşalım.
Yargılanmaktan bahsetmiş yukarıda avelin birisi. Ananı yargıla sayın yazar. Gidecekse sandıkla gider. Kalacaksa da sandıkla.

Gelelim sadede. Önceden çok başarılı bir yönetimi varken, siyesette görünmez bir şekilde yalnız kalmıştır. Sırayla yanındaki herkes ihanet etmiş yahut arkasını dönmüştür. Son bir yılda yaptığı gaflarda gözüme çarpmaktadır. Ülkemizin refah içinde kalması tek temennimdir. Umarım muhatekeftimiz de güçlenir ve oy vereceğimiz adam gibi bir parti ve lider bulabiliriz...
Milyonları götürdü o yüzden mi?
Kanka emin misin bak, inanırım çünkü.
Devrimci ve lider olduğu kesindir. Ancak büyüklüğü tartışılır.
annesi tayyip bey tarafından devrilmiş troll beyanı.

insanlık için küçük ancak yazar için büyük bir adım.
(bkz: allah tayyip gibi bir çirkini yaratmış olamaz)
[kat: yeni aktroll olmuş ergen]
(bkz: kenan evren yaşamış en büyük hümanisttir)
HiÇbi ana senin gibi troll doğurmadı .
daha olmamıştır. 8 haziran sabahı bu başlığa fazlasıyla entry girebiliriz.
bende diyorum bu adamın çene neden bu kadar düşük. demek devrimciymiş.
tayyipin cumhurbaşkanı olduğunu yine unutmuş bünyenin tapınma sesleridir.

la bari başbakanın davutoğluna ayıp etme. parti lideri tayyip mi hala?

bu arada %60 nerenden çıkardın?
yolsuzluk ve hırsızlık anlamında bakıldığında doğrudur. bu iki suçta ciddi bir devrim yapmıştır.
ulan amınakodumun malı sen neyine tayip bey demek deniz gezmiş atatürk varken sen ne tayib devrimi yapıyosun senin gibileri yaşatmıcaksın aga bu nedir okulda bile sinir ediyosun yeminle ya.
hayır değildir.
hadi len ordan onun malını mülkünü yemekle adam olunmuyor maalesef yetimin hakkını yiyee kimse kusura bakmasın ben insan diyemek olay budur yani kısacası 13yılda türkiye ne hale geldi.
(bkz: pabucumun lideri)
(bkz: tayyip bey yaşayan en büyük hırsızdır)
ak saray'da devirip yatıyomuş diyolla. her halde buradan geliyor devrimciliği...

bir ak troll iddiası. eksi bile basamadım, elim gitmedi..
(bkz: önce güldüm sonra bastım eksiyi)

sonuna kadar hak verilesi söz. yaşasın tayyip bey, yaşasın devrim!
(bkz: saman ithalat devrimi)
[kat: maslaktaki haramzadeler]