bugün

(bkz: evde tayt giyen erkek)
(bkz: Hayata dair çük burkan detaylar)
şimdi büyük konuşmak istemiyorum zira baskın bir karakter değilim ama en azından giymesini istemem şahsen. resmen bütün vücut hatları belli oluyor. biri laf atsa katil olursun. bu sevgiliye küstürmeden ,üzmeden nasıl denir işte asıl sorulması gereken soru bu. zira çoğu erkek istemez.
Artik sevgili olmaz o.
Bir şahsın, sevgilisine elleriyle tayt giydirmesi gözümün önüne geldi nedense. Giydirtmeme konusu o kadar uzak bana herkes giyeceği şeyde özgürdür. Tayt giymeyen veya sevmeyen kızla birlikte olun iş çözülsün.

Ama başlık değişmiş bak çok üzüldüm. Sevgilinize tayt giydirir misiniz'in cevabıydı bu.
bu tarz konular için sözlük bize şu imkanı sunmuştur, izninizle paylaşıyorum.

http://anket.uludagsozluk.com/s/10803
Sonuç : tayt giyen kızların sevgilisi yok rahat rahat yavşayabilirsiniz beyler.
tayttan tayta degisir. bazilari var mesela kottan kalin lan.
bahsettiğiniz şey sevgiliniz mi yoksa evcil hayvanınız mı ? dedirten şeysi...
bir sorudur.

giydiririm, sonra geri çıkarttırır adam gibi bişeler giydiririm. sonra da yakışmadı işte götün kocaman der geçiştiririm.
kendin ol. snickers ye.

(#26086468)
sevgim yok ama sevgililik arifesindeyim. siz öyle deyince içim burkuldu. yapmaz benimki inşallah. yapılır mı bu be?
Herkesin özgür iradesi fakat yanımda arkadaşımda olsa tayt giymez biri bakarsa kan çıkar.
anca üzerine tşört tunik, sweet tunik tarzı kıyafetlerle giyebilir. zaten bu tarz da rahatlığını bahane edenlere en güzel cevap.

he sen kalçalarımı herkese gösterip, genç ergenlerin 31 malzemesi, yetişkinlerin de beni sikmek için arzulamasını istiyorum diyorsan orası ayrı tabi ki.
Giymezse benimdir.
Giyerse zaten hic benim olmamistir.
Not: taytli baslikta da edebiyat hic gitmedi be.
Giydiririm tabi, isterse giyer, yakışıyorsa giyer, diye cümleye başlayan insanlar. Giydiririm değil, zaten giyiyor bana da bok yemek düşüyor demek istiyorlar.
Popo gözükmedikçe giyilmesi caizdir bence.
bırakın giysin beyler sevişirken yırtarsınız aaa yanlışlıkla oldu diyip geçersiniz hahahah.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar