bugün

(bkz: entry nick uyumu)
Jelibon gibi sallandirmam totomu diyen kizdir.
gardırop namuscularına batan kızdır.
tayt ile namusun bağlantısını kuramadığım saçmalıktır.
namusuna laf ettirmek istese tayti da giymez tabi. tayt tayt ayyyş ben duşa gidiyorum.
tayt giyen kıza orospu muamelesi yapanların hakkından gelen kızdır. candır, canandır. diktiği giyilir, pişirdiği yenir.
Tayt giyiyorsa sonucuna katlanmalıdır diyor lan isterse bikiniyle gezer kıyafet tecavüzü veya tacizi haklı mı kılar ? Daha 1-2 ay önce özgecan olayı yaşandı o zamanda çıkıp sizin gibi bi işe yaramaz dürzüler o saatte ne yapıyordu dışarıda dediler ah ulan ah ne yapıcaz biz sizle ?
namus bacağın arasında değilki modernlerindendir.
tayt ile namusu iliskilendirmek, dusunememenin kanitidir. acik ve net.
isterse ciplak gezsin yinede bisey demeye hakkin yok.
Orospudur. Kızların %80i orospudur ama kendi içlerinde çelişki yaşadıkları için mini etek giyip de çekiştirirler. Göğsün sadece ucunu kapatırlar sanki diğer yerler çekici değil akıllarınca namusludurlar.
kral bir yolludur.
salak kızdır. namahremini daracık giysilerle belli edip namuslu olduğunu iddia eden gerizekalıdır.
Ne taytmis arkadas. Butun gece taytli baslik gordum.
ya güzel kardeşim antalyada felan gibi bi yerde giyersin anlarım da istanbulun bazı yerlerinde giyiyorsan art niyet ararım. her şeyden önce o kadar haber izliyorsun canından felan da mi korkmuyorsun psikopatın biri kafayı takar sana belli mi olur. giyme ölmezsin. millet bakıp tahrik olmasın diye giyme demiyorum iyiliğin için. ayrıca tayt ne bileyim etek bi nebze de giyme işte ne diyim.
(Bkz:çıplak da gezsem bakamazsin)ci tayfa gelmemiş, nasıl başlık bu böyle.
Namuw taytla ölçülmez. Allah namusuz kalpten korusun.
Tayt giyip kendini namuslu zanneden Cehennemin ateşinde cayır cayır yanacak olan kızdır.
Tayt giyen hanımları namussuzlukla suçlayan cahil dürzülere yine sevgili rıfat abimizden gelsin;

Hassiktir be rıfat abi.
görsel
haklı kızdır. kimsenin namusuna giydiği kıyafet yüzünden( türbanlı kadınlar da dahil), bir nickin arkasına saklanıp laf edemezsiniz. bu o küçük beyninize sokun artık.
olmayan bir şeye kimse laf edemez zaten.