bugün

şu hayatım boyunca bir kez bile bakmadan duramadım, hele kalça güzelse ve kabak gibi açıktaysa yolumu değiştirip götün götürdüğü yere de gittiğim oldu...bu aralar eskisi gibi ışık görmüş tavşan gibi bakmıyorum ama taytlı göt gördüm mü ceylan görmüş aslana dönüyorum ve direk yörüngesine giriyorum..*

edit: ekşi'den alıntıdır. ahahaha.
Bu bağcılar taytı, her yerden tanırım.

Çifti 7.5 tl.
O gote bulbul otmustur.
sevgilin yanındaysa sıkıysa bak.
Gerçekten sevdiginiz biri varsa gayet doğal durum.
neyin çilesini yaşıyorsun diye sormak gerekir başarabilene.
taytin yakistigi guzel bir popoysa eger... offf... o guzel seye bakilmaz mi hic? bakmamak saygisizlik olur. gecen abartisiz yarim saat baktim. ama cok da guzeldi bee...
taytin yakistigi guzel bir popoysa eger... offf... o guzel seye bakilmaz mi hic? bakmamak saygisizlik olur. gecen abartisiz yarim saat baktim. ama cok da guzeldi bee...
SONRA kadına neden cinsel istismar oluyor, niye taciz ve tecavüz sayıları artıyor diye soruyoruz ? her gün Taciz haberlerinin olduğu başlıklara bir dünya lanet eden entryler girip sonra buralara gelip, içinizi boşaltıyorsunuz. Hiç samimi değilsiniz.
Yaşanan acılara Bile bu başlıklara gösterdiğiniz ilgiyi göstermiyorsunuz.. gerçekten çok tuhafsınız.

Tanım: yok tanım falan.
Her medeni ve belli cinsel olgunluğa erişmiş insanın yapması gereken davranekejrjednjrkıkdmkds.
Kötü bir popoya sahipse kolaydır. Biraz kaliteli olun olun ya. Yuvarlak ve dikse bak hakkındır.
Kızın baya çirkin olması gerekir yoksa keşkül gibi titrerken nasıl bakmayalım.
Çevresinde çok dişi vardır.

Örnek, biçim a;

https://m.uludagsozluk.com/u/alpertunna/
Karşıyaka'da iseniz zor olmayan bir durumdur. Zira buradaki orta yaş üstü kesim tarafından çok daha sık kullanılmaktadır ve baktığınız zaman iştahınızın kapanmasına sebebiyet verme olasılığı daha yüksektir.