bugün

Gerçekten zor.
Ancak biçimsiz bir vucutsa lanet okuyup kafanızı çevirirsiniz. Onun dışında muhteşem kalçalar ve hafif dolgun bacaklara bakmayacak erkeğin libidosunda bir sorun vardır.

Tayt tokatlanması, avuçlanması, kırbaçlanması gereken bir buluştur.
Bir başarı değildir. Normalde bakılır bakılmaması abestir.
Körler başarır.
Kadın çirkinse çıplak olsa bile bakmam...Haa kadın güzelse eğer ben o göte bakarım arkadaş yalan yok.
büyük bi sabır ve yıllar süren meditasyonun eseridir. şimdi bunu tamamen cinsellik olarak almayın. bu bakma mevzusu tamamen yaradılış gereği ve isviçreli bilim adamlarının da onayladığı * gibi bilimsel bir durum.
açıkta bırakmışsa bakarsın yahu. kapatmamışsa bunu göze almıştır. bu yüzden erkekleri ayıplayan hem cinslerime şaşırıyorum.
devlet yetkilileri tarafından şeref madalyası verilmesi gereken insandır.
görsel

hadi bakalım bakmayın.
Bunu başarmak çok zor. Ancak norveç, rusya gibi ülkelerde min 3 4 yıl geçirilirse bu konuda bir doygunluğa ulaşılabilir. Yine de hiç bakılmaz demiyorum oralarda da bakılıyor ama eşik seviyesi işte anladınız.

O yüzden hiç kasmaya gerek yok Bakarım aga. Siz de bakın. Zira kızlar da bakıyor.
gönülsüz götten büzüksüz frederich doğarmış.
Allah dostu odur ki...

Nefsine tek pay biçmez.
Kırk yıl bir ekşi ayran özler de onu içmez.

Necip fazıl'dan.
Gözlüğü çıkarsam yeter.
Bir eşcinsel olmama rağmen göz takılıyor. Seksüel olmasa da çıplaklık her zaman dikkat çeker. Bakınız sanat bakınız reklamlar bakınız her yer kadın metalaşması.
Seksi olan her taytlı hatuna bakarım. Ama böyle sapık gibi değil, hayran olmuş gibi bakarım.
Ben bile bakiyorum aq erkek nasil bakmasin.
Paranoya da yapılabilir.

görsel
yere bakarak yürürsen, görmezsin. görmediğinde bakmak da istemezsin. zor değil.
Toplumun değer yargıları ve dünya görüşü ile ilkel benliğini ne kadar törpülediysen bakmamayı o kadar başarabilirsin.
analiz amaçlı bakarım. bir kere bakarım hayvan gibi sürekli bakıp rahatsız etmem. Doğamız gereği bakıyoruz yalan yok.
biraz şov bence.
Tepsi gotluyse bakmıyoruz . Çok kasmayın.
deveye hendek atlatmaktan zordur.
uğraşılmaması gereken anlamsız bir eylemdir, bakın geçin...güzelse tekrar bakın...çok güzelse içine düşün...o tayt siz zavallı göt meraklısı abaza erkekler rahat rahat baksın diye giyildi...tadını çıkartın...