bugün

süper bir çekiciliktir.

o hatların belli olması dahada güzel.
kutluyoruz hepsini.
(bkz: Tayt giyen göt çekiciliği)
Özellikle Latex tayt ise Tadından yenmez.
Varlığı inkar edilemez bir çekicilik.
yüksek düzeydedir öyle böyle değil yani.

tayt giyen, babet giyen, etek giyen kadın başlığı görünce diyorum ki bin bi arabaya, kafanı camdan çıkar, orda büyük büyük ağaçlar olsun ...
Bu her kadın için geçerli olmayan bir durumdur. Malum zayıfı var kilolusu var...

Var da noluyo la sözlüğe herkes kadının giydiği ve yaptığı şeyleri eleştiren yada yücelten başlık açma furyasına kaptırmış gidiyor...

Hadi hayırlısı
sadece uzun bacaklı kızlarda var olan çekiciliktir.
Malum filmlere konu olmustur.Lazim bolgeyi yirtmalar falan.
okumayı da seviyorsa daha çekicidir.
görsel
görsel
irice balık etti kadınlarda olmayan çekiciliktir. *
Hepsini kutluyoruz. Tek tek öpüyorum hepsini sulu sulu. Vücut hatlarını şahane gösterir. Ama mümkünse şişman ve balık etliler giymesin. Etrafta alüminyum folyoya sarılmış balık gibi çıkıyorlar.
buraya bir kaç satır tanım yazacaktım ama vazgeçtim.

taytı her kadın giymesin, yakışan giysin vs bunda hepimiz hemfikiriz zaten de.

sözlükte bir hatun tayfa var. diğer entryde bahsettiğim, gri eşofmanıyla oturduğu koltuğu çukurlaştıran asosyal kısım bunlar. kadının ayakları güzel olmalı entrysi yazarsın, çaaat yapıştırır eksiyi. fiziği güzel ve kalçası düzgün kadına tayt daha yakışır dersin, 76 kg lık bedenin tüm gücünü parmak uçlarında toplar ve çaaaat basar eksiyi.

canım arkadaşım, sen midenden vazgeçmeyip bulduğunu yutuyorsan, vücuduna ve kendine hiçbir saygın yoksa, önemli olan iç güzelliğidir yalanına kendini inandırıp böyle yaşamayı ilke edinmiş olabilirsin ama bu senden iyi olanı çekememe, boklama, en ufak eleştiride çirkinleşme olayınızı napıcaz sizin ?

(eksi atıcam derken butonu da yeme lütfen, nefsine hakim olarak eksile geç)
bir erkeğin çekiciliğine sebep olur (bkz: osbir)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar