bugün

bakıyorum bütün tavuk'un kilosu marketlerde 12.95 tl olmuş. milletin tek zevki beyaz etti anlaşılan artık tavuk'da yiyemeyecek insanlar. ortalama 4 kişilik bir ailenin yiyeceği tavuk 24-25 liradan satılıyor mübarek ramazan geliyor millet iftarda tavuk yemesin mi?
Bi tavuk yeme zevkimiz kaldı o da yavaşça elimizden kayıp gidiyor...
yıllar boyunca bu herifleri seçmeseydiniz koçum, kendiniz düştünüz, ağlamıycaksınız. tavuk ne size, su için olm...suyla yaşayın...belki yakında solungaçlarınız da çıkar, o zaman zaten evriminizi tamamlar tavuğu aramazsınız.
bu durum tavuk döner fanatiklerini de vuracaktır. yakında atom 8 tam 10 liradan satılırsa şaşırmamak gerek.
tavuk kelimesine niye özel isim ayrıcalığı verdiniz olm başlıkta?
bi tanıdığınız mıydı?
bu millet artik yemeklerini donanimhaberdeki ucuz doyurucu menulerden secmeye layiktir. market alisverisini unutsun artik. kendi dusen aglamaz. beka sorunu diye kandirilan gerizekali anne babalarin sayesinde, beslenme probleminden oturu yetisecek inanilmaz gerizekali nesiller bugun dahi sasirdigimiz ortalama iq sonuclarini aratacak bize.
" tavuk - un - yağ " ile şinitzel olması kadar değildir.
Ekrom imomoğlo gelmeseydi bunlar olmazdı, hep onun yüzünden olan artış bu.

bunu sizler cumhurbaşkanı olduğunda söyleyeceksiniz, şimdilik onula alakası yok.

Keskinoğlu da battı, bizde batıyoruz bütün firmalar borç batağında
Memlekette, iğneden ipliğe herşeyin fiyatı alıp başını giderken. Tavuk fiyatlarındakş o istikrarlı duruş, beni bazen tedirgin etmiyor değil, ya çok ucuza maal ediliyordu, yada bir halt bar bence bu işte.
Bu gidisle marti etine talim edecegiz.
Akp kafayı yedi bu oy oranından sonra daha da bu millete zulmedeceksen hiç durmadan erken seçime gidelim? iktidardan da defolun gidin!
13 değil de 33 lira olsa zerre umurumda olmaz.
Tikim de değil (yanlış anlaşılma olmasın, sinirden gözüm seğirme veya el ayak titremesi falan kast edilmiştir) bu sistemi besleyenler bunu onaylayanlar düşünsün.

Zaten tavuğun 13 lira olması en çok bu sistemi seçenleri aç bırakacak.
Artık bunlara üzülmüyorum bile.
tavuk maliyetinin yarısı yem maliyetidir. yem maliyetinin yarısı mısır maliyetidir.

tavuk dediğimiz canlı, yemi ete dönüştüren bir mekanizmadır.
Tavuk yoksa, hindi yesinler.