valikonağı caddesinde bir şubesi olan tatlıcı.
keşkülü hiç de fena olmayan tatlıcılar zinciri. akçay'da da şubesi bulununmaktadır.
tatlı kriz hattı:
0 224 246 60 80
ankara selanik caddesinde de bir şubesi bulunan mekan.
bakırköy'de , bağdat caddesi'nde ,etiler, fındıkzade vs. bir sürü yerde şubesini açmış böyle giderse yayıldıkça yayılacak tatlıcı. açıkcası ne yazık ki kalite olarak mado veya sütiş 'i geçemeyeceği bir gerçek.
marmaris'te de bir şubesi bulunan tatlıcı, tombak.
türkiye çapında 80 adet şubesi olan, en son gaziantep şubesi açılan tatlıcı.
bursa fsmde de bir şubesi vardır.
tatLıLarının tatLarı batak seviyededir.. hiçbir özeLLiği yoktur.. he birde; bir bizim semtte şubesi yokmuş bu tombaLak'ın..
eskişehir' de, doktorlar caddesinde, yakında şubesi açılacak tatlıcı.
anneannesinin kendisine yaptığı tombak tatlısını da satan nedim sabanın tatlıcısı. *
bostanlıda vardı tarih oldu.
Çok kısa bir süre içinde her tarafta şube açması, "acaba kara para mı aklanıyor" şüphesi oluşturan tatlıcı zinciri. Ayrıca tatlıları bu kadar kötü yapmaya devam ederlerse, şubelerin aynı hızda kapanma olasılığı yüksektir.
denizli'de Forum-çamlık'ta vardır. Tatlı konusunda (özellikle cheescake) aşmıştır. Tüm tatlıları tavsiye olunur. oldukça hafif tatlıları var. yoğun çikolatalı yediğiniz tatlı bile sizi baymıyor.
--spoiler--
Tiyatro sanatçısı Nedim Saban, 2004 yılında kurduğu Tatlıcı Tombak’ı devretti. Saban’ın hobi olarak başladığı ve kısa sürede 25 mağazalık zincir haline getirdiği Tatlıcı Tombak’ı artık başka bir grup yönetecek. Saban, markayı Dubai merkezli Hudson Mod ve çelik ihracat firması Profil Metal’in sahibi Tuğrul Tellioğlu’na sattığını açıkladı.
Nedim Saban, işin çok büyüdüğünü ve artık farklı bir kulvara geçtiğini belirterek, “Çok büyük boyutlu üretim yapar hale geldik. iş teknik oldu, üretim ağırlıklı fabrika haline geldi. Beni aşan bir hal aldı, biz de markayı daha büyütecek bir gruba devrettik” dedi.
--spoiler--