bugün

star tv nin yeni ilginç dizisidir. ebru akel ve davut güloğlu oynamaktadır. dizinin ilginç olan yanı ise konusunu kurt russell ın eşiyle otnadığı çok eski bir filmden almasıdır. * konu mu dedim, replikler bile ordan be. bu kadar da olmaz...
Kanal d bari bunun arkasında dur dediğim dizi, romantik komedi anladığım kadarıyla başlada izlesek.
gene abuk sabuk dizilerden olacağını düşündüğüm dizi.
saçmadır. açık ve net.
evet bugün yayına girip, bizlere veda edecek dizilerden bir tanesi. kanal d ye hiç yakıştıramadım. yine her zamanki gibi saçmalamaya devam ediyor. tankut pelini affedecekte ne olacak. ben anlamadım yani. DiZi BiTTi. ALLAH RAHMET EYLESiN.
Tutacağı nerdeyse kesin olan dizidir. esas oğlan ve kız birbirine çok yakışmış.

kiralık aşk gibi lastik etmezler umarım.
Dizi diye önümüze sunulan saçmalıklar abidesi bişey. Bu da tutarsa tv'ler kepenk indirsin artık.
Fragmanından yola çıkarak 13-18 yaş kesimine hitap ettiğini düşündüğüm ve büyük olasılıkla yanılmadığım dizi.
Senaryo ne etkileyici ne de sürükleyici. Tek kelimeyle basit.
şu an hep beraber izliyoruz.
izlemek zorunda kaldığım için izliyorum.
yanımda ki ergen kardeşlerimin gözleri büyüyor izlerken.
yaş kitlesi hedefi belli ki o da 13 - 17 arası.
tutmaz yani.
zaman kaybı.
kötü dizi ama sibel alaş'dan adam'ı çalarak takdirimi kazanan dizi. 90'ların efsane şarkılarındandı.
Tutmayacak bir gençlik dizisi daha, kiraz mevsimi adlı dizi ile hayatımıza giren, durmadan çabuk çabuk konuşan, saf kız imajı artık canımıza tak etti. 4 hafta bilemedin 6 hafta ömrü var. Belki gün sebebi ile biraz kurtarır ihtimali var ancak ondada survivor silip süpürüyor.
dizideki arkadaşın başına gelen reddedilme, aşağılanma ya da türevleri şahsımın başına da birkaç kere geldi. o psikolojiyi bilirim valla elemanı bana gönderselerdi oyuncu koçluğu da yapardım ki ilki lise de olmuştu biz okulu da bırakamadık. istedik ama olmadı, içimize attık. hergün gördük, ezildik, sessizce okulun bitmesini bekledik.

sonra üniye başladık daha az hakaret edilen şekilde olanını yaşadık.

sonra o bitti işe girdik orda ağzımıza sıçıldı. bencillik nedir, bir insanın karekteri nasıl ezilir, nasıl bir kişinin kendine güveni başka birinin eline verilir ve un ufak edilir dibine kadar yaşadım. uzun bir süre kadınlardan uzak durdum, nefret ettim lan resmen ama maddi durumlar işten de çıkamadık, atılana kadar.

ah bu elemanın eline geçen fırsat elime geçse dicem ki geçti, o bile bi boka yaramadı. kullanamadım, yine ezildim, yine ağzıma sıçıldı.

sanırım bunları sıralayınca bi askerde rahat ettim lan ben.

şimdi herkesten uzaktayım herkesin içinde, çıkış yolunu maddiyatta görmek istiyorum ama oda olmuyor. o kızlar arkalarına baktıklarında "ah ulan" dedirtememek insanı cidden burkuyor.
(bkz: platonik aşka açılmak)

1. Bölümünde verilen bakınız içeriği geçen dizi.
Saçma aşk hikayesi.
sıçmıklı dizi .
BAŞROLDEKi çocuğun kolları ne öyle ya kürdan gibi. Biraz kas yap dememişler mi ki acaba?

Türkiye seviyesinde bir dizi işte. 30 bölüm yüksek reyting alır, daha sonra düşererek gözden kaybolur.
Klasik türk dizilerinin bile aşağısında, artık vasatlığı siz düşünün.
kanald de yayınlanan romantik komedidir. tahminimce kore çakmasıdır. kırgın çiçeklerden transfer olan gökhanı bu dizide görmek çok hoş. sırf onun için izliyorum zaten.
Romantik komedi sevenler için sıcacık bir dizi, o kadar içten oynuyorlar ki utanmasam tekrarını da izlicem.
Türk dizilerinden himym,friends,Breaking bad performansı bekleyenler izlemesin zaten. Ben şahsen beynimi boşaltsın diye izliyorum, eğleniyorum, yoksa senaryo belli zaten öyle bu dizi de çol rerörö demeye gerek yok
Oyuncuların çoğu renkli gözlü bu arada

Başroldeki pelin(gerçek adı leyla )in nasıl bir aurası var arkadaş? Kadın taş ya yani fizik özellikle, yüzünü güzel bulanlar samimiler mi acaba

Son olarak ah uzun boy ah
dizide kendini bulabilecek cok turk genci var ama gidisat dizideki gibi degil tabi gercek hayatta. ivme hep daha asagiya dogru kayiyor.
bir senaristin hayal dünyası.
gerçek hayatta olamayacak kadar hayal.
Sevdiğimi söylediğim ama neden sevdiğimi bilemediğim bi dizi..
(bkz: takıntı)
yayındaki romantik komediler içerisindeki en güzel kadın başrole (Leyla Lydia Tuğutlu) sahip dizi.
kız güZEL ama...
izleyen ağır salaktır.
adı bile kezban style.