bugün

(bkz: tarihin yatak odası)
pelin batu'nun sürekli regl olmuş gibi davrandığı program. sürekli bir iğreti, sürekli bir ben kadınım, kadınım ben en cok bana havalarıyla adamı hasta eder. * *
an itibari ile bizanstan günümüze kalan yiyecek ve içecekler anlatılmaktadır. maalesef konuk (turgut kut) çok bilgili ama bir o kadar da tutuk.
gelişmemiş kişilikli murat bardakçının yeni bir terim icat ettiği programdır. yeşilsel mastürbatif konuşmalar.
bütün yaz izledimğim ancak kapanışını bir türlü göremediğim program. güzel program ama murat bardakçı'nın konu dışına çok fazla çıkmasıyla çok fazla uzuyor.
yaprak sayar'ın şarkı okuduğu kısım galiba en güzel bölüm.
bir gün o odaya beni de alıp iceri kilitleyecekler diye korktugum bir yer..ayyyyyy bardakcının sesi iskence
http://www.beyazgazete.co...u-yayina-gec-kalirsa.html

bu ne allah aşkına? insanın izleyiciye biraz saygısı olur be!
büyük üstad Murat Hocanın hazırladığı, pelin batu'nun hezeyanlarının renk kattığı, hocanın da pelin batuyu sürekli itin g.tüne soktuğu haber türk kanalının tarih programı
gün itibariyle konu haçlı seferleri. ama sağolsun murat bardakçı konuyu sürekli başka mecralara taşıyor. yok kilisler, camiler, ermeni meselesi falan. sürekli olarak da e-maillere cevap vermek için diğer konukların ve yorumcuların sözlerini kesiyor. sanırım huysuz yaşlı adamlara benziyor bu konuda. hatta bu söz kesmeler kendisine haz da veriyor olabilir. bir rahat bırak da öğrenelim haçlı seferlerinde ne olmuş ne olmamış.
bu arada pelin batu bütün seksiliğiyle new york'tan skype kullanarak programa katıldı. bir ara afyoncu'nun kafasına new york'tan füze atacağını sandım. e konu malum. doğu-batı çatışması vb.
dün gece pelin batu nun değerli görüşleri ile new york dan canlı bağlantıyla katıldığı program. maalesef ki pilinin bitmesi üzerine konuk konuşmacının lafını balla kesip programdan ayrılmak zorunda kalmıştır. bu konuda sayın batu ya kızmamak gerek çünkü lafı balla kesmeyi murat bardakçı dan öğrenmiştir kendisi. haa bu arada pili biten kendisi değil laptopuymuş.
pelin batu'nun peruk ve kostüm şovuna dönmüş programdır. arkadaşı yoldaymış. sarı peruk getiriyormuş. pelin de ona uygun elbisesini ütülüyo şu an. perukla kıyafeti giyip ekran karşısına çıkacak. sonra da biz 3 farklı halinden hangisini beğenirsek, onu oylayacağız.

programa gel!
çok güzel bir programdır.Tarihi gerçekleri bu programla öğrenirken saatlerin nasıl geçtiğinin farkında olmazsınız. Murat Bardakçı programın mutlak hakimidir. Murat Bardakçı 1 saat konuşur, Pelin Batu'nun konuşması ise 5 dakika bile sürmez. doç. dr. erhan afyoncu çok değerli yorumlarını katar.Murat Bardakçı kendisine gelen maillere kızar. Hiç unutmuyorum da bir keresinde "Ben bunu 1 saat önce sötleedim ama siz o zaman herhalde tuvalete gitmiştiniz." Erhan hoca düzeltme yapar: "Hocam, belki diğer kanala geçmişlerdir." Tarih programından bu kadar komik durumlar gerçekleşmesi tarihi sevmeyenleri bile ekran başında tutar.
ekrana vatan haini vahdettin in torununu çıkarmış olan program. yalnız bizim pelin o süslü havasıyla ve kolum kadar küpeleriyle vahdettin in torununa daha çok benziyor sanki. bir dahaki programa pembe incili kaftanla bekliyoruz kendisini.
an itibariyle programda duty free mücevherat satışları başlamıştır.
ooo kimleri görüyoruz, enver paşa nın torunu da burdaymış. (şaka değil inanmayan baksın)
murat bardakçı'nın donanımından faydalanmak isteyenlerin izlemesi gereken programdır.
özellikle magazinsel dünyada böylesine bir programın destekçisi ve takipçisi olmalıyız kanısındayım.
an itibariyle pelin batu'ya sağlı sollu ayar verilmektedir.

feminizm üzerine...
pelin batu:ülkemizde kadın millet vekilleri meclisin hepsini dolduramıyorlar.
ilber ortaylı:ee herifler naapacak ozaman***
an itibariyle ilber ortaylı konuktur. program tam şenlik alanı, bildiğiniz panayır olmuş. ilber hoca konuşuyor erhan bey ve murat beyleri de susturan birisi varmış işte efenim.
pelin batu'ya da yazık, gönderilen elektronik postalarda bile "o bayan araya girdi de şu konu unutuldu,sohbetinize turp sıktı." gibi bişeyler dendi.
pelin batu olmasaydı kimsenin murat bardakçı'yı izleyeceği yoktu gerçeğini her defasında aklıma getiren program.
bu gece ilber ortaylı'nın onurlandırdığı programdır.

şeref vermiştir...
murat bardakçı johnny cage'in 4'33"ü (sessizlik)istanbul'daki verdiği bir konserde icra ettiğini söyledi. hadi bakalım, doğru mu acaba???
pelin batu çok eleştiriliyor falan ama kadına helal olsun. özgüvenini takdir ettim. karşısında ilber ortaylı hoca olmasına rağmen yine de düşüncelerini söylemekten geri durmuyor. vallahi helal olsun. orada her program konuşan pelin batu'yu küçümseyen erhan diye biri var. korkusundan, cehaleti ortaya çıkacak diye utancından ağzını açıp bir kelime edemedi, bir cümle kuramadı. yaa işte böyledir bu işler sevgili sözlük ahalisi, klavyenin arkasına geçip ahkam kesmeye benzemez. biraz izlemek, biraz ibret almak lazım.
keşke daha erken saatlerde yayınlansa deyip durduğum kaliteli tv yapımıdır.
tekrarını tivibu'da izleyebileceğiniz program.
ilber hoca için değer.
nihal atsız, orhan şaik ve pertev naili boratav'ın 3 arkadaş ve asistanlarken istifaya zorlayıp ülkede istikballerini bir daha geri vermemek üzere ellerinden alındıklarını söyledi ilber hoca. siyasi görüşleri bir yana 3'ünün de çok önemli insanlar olduklarını söylüyor.
güncel Önemli Başlıklar