bugün

o insanın çok sevimli, sempatik bir tipi olabilitesi de yüksek olabilitebilir.*

edit: (bkz: valla ben açmadım)
molozluk.

(bkz: delikopek)
(bkz: tanırım iyi çocuktur)
geçen sene başıma gelen olaydır. yakın arkdaşımın sınıftan kankasını öve öve bitirememesiyle ateşlenen eylemdir. çok şeker, bi görsen çok seversin, o kadar güzelki her gören aşık oluyor. e iyi güzel dedim, araya yaz tatili girdi 3 ay bekledim, o periyotta facete kapalı olan duvarı açılsın diye bekledim, olmadı. tanımadan onu sevdim, bırak sevmeyi aşık oldum adeta. her gün aldığım o gazla sevgimde arttı. sonunda tanıştım, takıldık, 2 ay sürdü. onu beklediğim süreden daha kısa, tanıdıktan sonra. şimdi face te var duvard açık takip etmesi daha rahat en azından.
bir insanı görmeden sevebilirsin ama tanımadan sevmen mümkün değildir.
tanıyıpta ayrılmaktansa böyle bir fedakarlığa girmek gerek...
o sevmek değil hoşlanmaktır,etkilenmektik,beğenmektir dahası değildir olamaz.
6.hissin dürtüsüdür.
fazla söze gerek yok...
(bkz: hz muhammed)
(bkz: mustafa kemal atatürk)
beklenti arttırıldığı için tanıdıktan sonra iyi olsa bile beklenileni veremezse kötü sonuçlanabilir. *
Tanıyınca geçer.
(bkz: libido)
beyhude bir çaba.
Batı Dünyası için Türkiye'nin önemli bir ülke olduğunu söyleyen Mr. Wess Mitchell'i sevmektir. Ben onu hiç görmeden sevdim.
görsel
görsel
Bir insanı hele bir erkeği tanıdıktan sonra sevmek çok zor. insanoğlunun mayası bozuk.
olsun gözüm olsun, tam olarak tanıyınca da sevilmiyor zaten.
Hayal gücünde yarattığın insanı sevmektir.
görsel
çok normaldir zaten tanıyıp sevdiğimiz kişi sayısı bir elin parmağını geçmiyor.
görsel
Tanıdıktan sonra ya daha çok seversiniz ya da nefret edersiniz.
Sezen aksu bir çocuk sevdim uzaklarda parçasını dinlettirir...
hoşlantıdır. tipini beğenmiştir. abi sevmek aşık olmak böyle basit değil. tanımadan sevmek nedir ya birde çok sevmek vah vah.

edit: atamızın resmini atmışınız ama biz atamızı kör cahil sevmedik biz atamızı tanıyarak sevdik. koyun değiliz lütfen.
Tanıdığını sanıp çok sevmek var birde. Taniyamamisim bunca zaman.
yanlıştır.