bugün

içinde bulunduğum durumdur efendim. Her ne kadar ısrar etseler de söylemiyorum. Hatta profil fotoğrafını bile değiştirdim bu yüzden. Bir sebep düşünüyorum. Galiba sözlüğe kendimi fazla açtığımdan.

Edit: galiba sözlüğü kıskanıyorum onlardan.
soran olsa söylerim ama kimse sozlugu bilmiyor bile
milletin isi gucu face instagram olmus.
Asker arkadaşımda benden gizlemişti. Mk bilmiyo ki bende yazıyorum.
Aynı benim ama söyleme gereksinimi hissetmiyorum.
Tek farkım arkadaşlarımlayken küfrediyorum, burada etmiyorum.
tercih meselesi olan eylemdir. benim yazdigim entirilere kadar bilen is arkadaslarim var onlara laf cakinca buradan hemen soyluyorum gomdum seni gene diye girip okuyorlar guluyoruz beraber. bir tanesi cok kiziyor ama sebebi ise comar oldugunu yaziyorum buraya diye. Sanki millet anlamayacak konusunca *
Tedbirli insan davranışıdır. Çoğu kişi sözlükte yazdığımı bile bilmez. Ablam dışında. Buralara da zaten onun sayesinde geldik.
Benim nicki bilen arkadaşlar var.bazen telefon ediyorlar şu başlığa yaz diye.
Kimseye söyleyemediğim, içimde kalanı yazıyorum buraya. zaten söylesem sözlükte olmam.
kim olduğuna bağlı olarak değişir.

ne kadar tanıdık ?
ben de olmayan durumdur. ben de bilmeyen yok gibi bir şey. çekineceğim bir şey olmadığı için, saklamadım kimseden.
Geçen gün bilgisayarda yine bilgi verici entryler girerken bizimkiler gördü, tabi ders çalıştığımı sandılar garibim. Bende onlara ders çalışmadığımı sözlükte bilgi girdiğimi söyledim. Annemde bu bildiğin ingilizce-Türkçe sözlük felan hazırlıyorum sandı. Yazık bide arada bir soruyor "oğlum sözlük ne zaman çıkacak, çıkınca bi getir" diye.
saçma bir şey. zaten iyi tanıdığın birini yazdıklarından bulmak çok da zor değil. sonra vay nickimi buldun, niye gizli gizli yazdıklarımla dalga geçiyorsunuz. niye beni işlettiniz.
girilen entry lerin film şeridi gibi beynimizden geçmesinin neticesidir.