bugün

Burada zar beyin zari olsa gerek.
doğrudur. dişi balinalara da güvenmediği için onlara da zar koymuştur. niye ki dişi balinayı "efendim tesettürlüdür, namazında niyazındadır" diye aldanarak alan erkek balina hepten keleğe gelmesin, bozulmuş olduğunu gördüğü anda ağzını burnunu kırarak, babasının evine göndersin diye...
kızlara qapaq olan tespittir.
kızlık zarını duvar sanan yazar beyanı.
Çok doğru bir söz. iyi ki o zar var. Yoksa kızları düşünemiyorum.
Tanrı beyni koruması için de zar koymuştur lakin insan oğlunda o zar beyni korumak yerine kapatmış işlemesine engel olmuştur yazılanlara bakılınca.
tanrıya inanmayan ateist beyni beyanı. insan zeka özürlü olunca inanmadığını baz alır örnekleme yapar.
Who is the god?
Tanrı insana güvenseydi cehennemi yaratmazdı...
tecrit etmek lazım sizi mk.
Çünkü tanrı.

Oysa Allah Erkeklere güvenmediği için koydu.

Kapaq.
soğana da güvenmiyor herhalde ona da zar koymuş. tanrı tam bir çılgın iflah olmaz serseri.
tanrı zar atmaz kardeş.
biride demiyor ki tanrı kadına güvenmiyorsa neden yarattı? şerefsizin ve orospunun erkeği kadını olmaz.böyle birine böyle davrandığı için kızılamaz çünkü insanın hamuru budur ancak ve ancak acınır.aklına hükmedemeyenleri kendi haline bırakın,en iyisi budur.
Bir realite.
Tanrı erkege güvenseydi kadinların kapanmasını istemezdi beyinsiz senin dilinde konuştum anlamıssındır diye umut ediyorum.
kulak zarını hangi konuda güvensizlik duydu da koydu acaba.