bugün

bir tarağa kırk tele verilir mi diye diye uzun süre almayı ertelediğim, en son saç şekillendirme operasyonum sonunda ise no: 9594 o kadar kırıklardan kurtuldum bari daha fazla kırılmamaları için de önlem alayim diyerek almaya karar verdiğim tarak.
piyasada çok fazla sahtesi var, gittigidiyor'da, ebay'de falan aşırı ucuzlarına denk gelirseniz bilin ki onlar sahte. zira tarağın yurtdışı fiyatı da pek ucuz değil.
benim saçlarım aşırı ince telli, fırçayla taradıktan hemen sonra dahi karışıveriyorlar. daha evvel body shop'ın tahta tarağını da denedim ama onunla açtığımda bile saçım hemen karışıyordu. dişleri pürüzsüz, duştan çıktıktan sonra havluyla kurulanmış saçlarımı takılmadan açıyor ki bu benim için gerçekten bir ilk. en güzeli de, sanırım saçın elektriklenmesini azalttığı için, tarandıktan sonra saçlarımın uzun süre karışmadan durması.
yalnız pek öyle çantada taşımalık bir tarak değil, dişleri çok yumuşak olduğundan çabucak yamuluyor.
Saçlarınızı kremsiz de açan tek tarak. Ben çok severek kullanıyorum. internet sitelerinden elde etmeniz mümkün. Yalnız sahteleri de çıkmış ucuz bulursanız almayın. Bence saçlarımız için değer bir fiyat. Sürekli alınan işi yaramayan tarakları evde biriktirmek yerine bunu alarak sorununuza kökten çözüm bulabilirsiniz.

(bkz: Tangle Teezer)
görsel