bugün

bana göre artık namus sadece sadakat demek.
namus = tanga
(bkz: ya bi siktir olup gidin)
insanı gülmekten öldürür.
orospuların avuntusu, kendileri 5 dakikalık zevkten mahrum kalamazlar habire penis üzerinde deve cüce oynasınlar. burdan selam onlara. ben bile haftada 1 kere sevişiyorum daha.
tanga giyen kızın cesaretini ozguvenini kutlarim.
ne yapmaya çalıştığı anlaşılamayan itici mahlukat.

(bkz: türk kızı)
elma ile armutu kiyaslayan zihniyetin dikkat ettigi kizdir.
paçalı don giyip ona buna verenlerden namuslu olan kızdır.
bu düşüncedeki kişilerin evlendiği kadının ilk gecesinde ne giydiği merak edilir.
zira paçalı donlu kadın çekici değildir.
Saçmalıktır. Böyle bir önerme yapmaktır asıl namussuzluk.
tangayla kafayı bozandan daha namusludur.
zihniyetsiz namussuzları ortaya çıkaran kızdır. ulan başlıkla türbanın ne alakası var alla aşkına ne sikim insanlar var arkadaş.
çünkü namuslu kızlar paçalı don giyer.
tanga giyen namusludur.
(bkz: namos) latince sahip olunan anlamına geldiği gibi bu başlıkta malesef yanlış kullanılmıştır. zira çok anlamsız kalır bu açıdan bakınca.
tanga giymis kiza ic gecirip zihninde zina yapan namuslular vardir.
dar kot, dar etek giyen türbanlıdan daha samimi kızdır.

(bkz: üstü minare altı kerhane)
tanga giyen türbanlı tam anlamıyla budur.
tecrubeyle sabittir;

1- acik sacik giyinen hatta seksi giyinen kizlar cok zordur. kolay kolay yataga atamazsiniz. uzun surer.
2- derli toplu, hatta cogu zaman tutucu bir sekilde giyinen kizlar, genelde cok daha kolaydir.

bir insani giydiklerine gore "namuslu", "namussuz" etiketi koymak kanimca en buyuk orospuluktur.
tanganın giyilme amacı dar kumaş pantolonlar gibi bilUmum giysi türünde külot izi görünmemesi üzerinedir. namus kavramıyla uzaktan yakından alakası yoktur.

unutulan edit: tanga görünüyorsa orada bir sıkıntı vardır.
(bkz: beyni olmadığı halde insanım diyen erkek)
Her gordugu kizla fanteziler kuran ve namusluyum abi diyen erkegin laf attigi kizdir. Ayrica sevgilisine hos suprizler yapmayi seven kiz da olabilir.
(bkz: küçük bir mümin latifesi)
Kızkardeşe söz geciremeyip, sözlükten ayar vermeye kalkan yazardan daha edepli kızdır.

-abi yeter ama, abarttın.
(bkz: paçalı don giyerek cennete gitmek)
Kendisiyle çelişkide olan kızdır.
Kevgire çevirirler o namusu.
tangaların içe doğru ince uzun kısa kalın vs. türlü çıkıntılarının olduğu gezegende yaşadığı söylenir.