bugün

lan salak alevilerin çoğu türk zaten.
türkler hain mi yani.
Ne kürtüm ne alevi Sünni bir Türk ve de yörüğüm. Fakat bunu iddia eden katıksız cahildir. Kürt ve Alevilere bu şekilde hain diyerek hakaret edebilmek için sağlam cehalet gerekir.
insanları ötekileştirmeyi, bir kılıfa sokmayı bırak artık tamam mı seni gidi domuz suratlı lağım faresi.
kürtlerden ve alevilerden oy isteyecek olanların kürtleri ve alevileri kötü olarak gördüklerini gösteren iddiadır.

kürt veya alevi değilim.
--spoiler--
Ayrıştırmayı sizden öğrenecek değiliz
--spoiler--
kürt ya da alevi değilim. akp'ye muhalif olduğumu herkes bilir. tamam demedim.

bu iş tamamla olmaz arkadaşlar. salak salak hareketler yapmayalım. bu iş sandıkta olur. gidin adam akıllı oyunuzu verin.
aslanlar gibi yörük benim soyum sopum. bi siktir gir şimdi.
görsel
Bu Başlığı açan da gay’dir.
bilemedin ;

şintoist bir japonum.
insanları birbirine kinlendirmekten başka bişey yapmazsınız...
Öyleyse Devam diyenlerde ya maaşlı ak trolldür ya da aptal.
alakası yok bence .insanlar tek düze tek elbise tek fikir olma imkanları yok .çok şükür ki farklı sesler var olmasa olmaz .
Devam diyenlerde arap aq .
ikinci turda hdp seçmeninden oy isteyebilecek kadar lafını yiyecek bir akit bile olabilir, yelpaze geniş.
devam deyip arap olmaktan iyidir.
Tamam lan o zaman.

Selanik kürdüyüm.
bu tür cümleler kuranlar bölücüdür, eski fetöcüdür, eski pkk cıdır, eğitimsizdir, bir gün geberip gidecek siyasetçiye allah diye tapan oçdur
Biz Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldık sözünde gıkı çıkmayanlar, bizden fazla türk kesilmiş bak hele.
Biz dansöz değil türküz, tamamla devamla , yukarıdan gelen emirle milliyeti değişen maaşlı itlerden değiliz. ibremiz oynamaz bizim. Bize Türklük öğretmek göt kıllarının harcı değildir. Yürü git.
Tamam diyen düşünen kesimdir..
araplardan peydah olmuş o.ç.ların iftirasıdır.

not: fazla mesai yapmışsın gene atatürk düşmanı o.ç. osmanlı çocuğu anlamında. swh.
Bu millet ne kürtlerden, nede alevilerden çekmedi şu yobazlardan çektiğini. Pkk lı teröristlerden daha zararlılar memlekete.
ırkcılık , ayrımcılık had safha da yine , şaşırmadık.