bugün

türkiye den hardcore feminist manzaralarına nadide bir örnek.
görsel
görsel
bir kadın iffetini namusunu nasıl dillere düşürebilir?
çok ilginç gerçekten.

(bkz: gerçek kadın bu değil)
yerlerine utandırmış, aynı zamanda sinirlendirmiş pankarttır.

sağlıklı bir toplum için bunların tespit edilip kafalarının kesilmesi gerekir.
(bkz: Afedersiniz türk kızı)
görsel

Maalesef olayı anlamanız gerekiyor. Kadınları bekaretle sınırlandıran zihniyet yüzünden bu. Bu yüzden de tam sizin baskınız altında kalacağız ki bi gülme geliyo olarak anlaşılabilir*
erkeğin de kadının da iffetli olması gereken bir dünyada yaşıyoruz. Bu bacılar gün geçtikçe saçmalamakta sınır tanımıyor. Bu işler iyice arkadaşımız dolmuşta taciz edildi bedava bineceğiz saçmalığına dönmeye başladı.
Hayati istiklal caddesinden ibaret birkac surtugun pankarti.

Bu tip zihniyetler gercekten hastalikli tipler. Bunlar bati medeniyetinin 50 yil gerisinden geliyor.
Yazılan şeyin amacı anlaşılmamış pankarttır.
Günümüzde iffet dedin mi ne aklımıza geliyor? Tabiki kadın. Hatta iffet diye kadın ismi de vardı değil mi?
Kadın diyor ki ben senin namusun değilim. Ben senin namusunu ölçecek bir obje değilim. Bu beden benim. Sahibi benim.
Tanım: namus kavramını sadece kadına ve kadının bekaretine indirgeyen anlayışa karşı açılmış pankarttır.
Yahu orda ki amaç belli. Toplum içerisinde kahkaha atan kadına yapıştırılan iffetsiz damgasına atıfta bulunmuş. Gayet de güzel yapmış.
türk erkeği tarafından 'gel de beraber gülelim' şeklinde yaklaşılacak pankart.
saçma sapan bir pankarttır.
sizi tam adam yerine koyup, açıklama yapıcam ama bi gülme geliyor sdfghj.
(bkz: orospu nedir nasıl olunur)
o tiple istemese de iffetlidir zaten. açık ve net.
yarabbi ibreti alem için neler yaratıyorsun.
kadın milletinin ar damarı çatlayanıda hiç çekilmiyor
Bunu söyleyenin ruhsal problemlerinin olduğunun ve manik depresif bozukluklar yaşadığının belirtileridir.
güldün, demek ki vereceksin. buna işaret. saygılar.
Sibel kekilli mi lan o?