bugün

Yobazın insan olabileceğini sanan saftiriklere kapak olmuştur.

https://www.gercekgundem....ia-adimi-gozdagi-verdiler

Haberin sonunda...
sol liberallere (liboş) ayar olmuş olay.
Enstrümanların yaylarını da...
sultan süleyman da kırdırıyordu zamanında ve her türlü saz şeytan işi diye yasaklanırdı bizim ülkede. şeytan bunun neresinde türküsü de buradan gelmiştir. ne rahat ortamda yaşadığını bilmeyenler hala faşizm diye zırvalasın.
Ne bekliyorsunuz.bir ülke gelişmesin istiyorsanız bunları oraya göndermeniz yeter.
müzik yok, sanat yok, sevgi yok, aşk yok
kafa kesmek var, istediğin kadına el koyup militanınla nikahlamak var, recm var.

bir de buna şeriat düzeni diyorlar.. yani allah'ın kanunu, nizamı, hukuku...
nasıl bir allah'a inanıyorlar...
Manyak herifler.
(bkz: gerçek islam bu değil)
Yok lan, şaka şaka. Aynende bu.
"Taliban değişti aga, Afganistan'a medeniyet anca Taliban'dan gelir" diyenlerin sus pus kaldığı olay. Daha dur bunlar iyi günler. Daha neler neler duyacağız bakalım. Müzik enstrümanları kırılmakla kalsa yine iyi. Tamamen bok çukuruna dönecek. Ha gerçi eski hali de pek iyi sayılmaz elbet.
Enstrümanları Kırmadan önce sanatçılarına akort ettirmişler.
islam'ın olduğu topraklarda huzur olmaz, bunu taliban'dan öğrenebiliriz.
ama gerçek is... neyse!
iran islam devrimindeki humeyniciler bunların yanında salon adamı gibi kalıyor. tayyibin kendini herkesten çok bunlara yakın hissetmesine şaşırmıyorum.
görsel
Gayet normal bir durum.
Şaşırdık mı?
Tabi ki hayır!
Bu insanlık düşmanı terörist yaratıklar insan olmadığı için (müzik enstrümanı kullanan insandan başka canlı yok olarak biliyorum. Yanlış bilgi de olabilir. Piano çalan bir köpek, keman çalan bir domuz, gitar çalan bir yılan varsa ben bilmiyorum) bunlar enstrümanın değerini bilmez

Aynı zamanda da kâfir oldukları için Allah "iyilikte ve güzellikte bir biriniz ile yarışın" emrini ret ederler, iyiliğe güzelliğe bunun için düşman olurlar bu kâfirler.

Ne, onlar da Allah'a inanıyor, Müslüman mı?

Onların kendilerine ne dediğine bakmam.
Yaptıklarına bakarım ki; Kur'an da Allah bu insanlık düşmanı cehennem köpekleri için (dinci teröristler-ışid için Cübbeli Ahmet hocanın dediği) yüce mevlam bu insanların elinde ki din adına kitaplara bakıp bunlara Kur'an da "kitap yüklü eşekler" der.

Bu Taliban denen kâfirlerin dinine islâm demek Allah'a iftira atmak demektir.
Taliban denen (ve tüm siyasal silahlı ılımlı vs islâm) bu vb kesimin, Bunların dini, Mekke'de Allah'ın evim dediği Kâbe de lebbeyk Allahümme lebbeyk diye Kâbe'yi tavaf eden, ibrahim'in dininin koruyucusu olarak kendilerini gören, kız çocuklarını diri diri gömen, peygamber efendimizi taşlayan, azıp sapmış kâfirlerin müşriklerin dinidir.
işte, bu kâfirler ve müşrikler için islâm, Hz. Muhammed ile bir kez daha Arabistan'a gelmiştir.

islâm dinini Allah, yaratıcı yok, peygamber yalancı dedikleri için yollamamıştır.
Bunlar gibi kâfir müşrikler sapıtıp aşırıya kaçtıkları insanlara zulüm etmeye başladıkları için ve Allah'ın emri olan "senin dinin sana, benim dinim bana" emrini yok sayıp "dinde zorlama yoktur, nefret ettirmeyin, sevdirin. Zorlaştırmayın, kolaylaştırın" emrini yok saydıkları için Allah peygamberler yollamıştır.

Ve tüm peygamberler bu kâfirler müşriklere karşı, dine karşı din elçisi habercisi olarak gelmiştir.
kendilerinden nefret ettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. öldürdükleri masumlar için hesapları çok ağır olacak. allah belalarını versin.