istanbul taksiciler esnaf odası başkanı Eyüp Aksu'nun sloganı.
Taksici mafyası oy istiyor.

Ne kadar da güvenilir.
"çimentoyu demiri stoklayın geliyor murat kurum" olsa daha bir şey olurmuş. adamın en büyük vaadi en büyük 2 sorunundan ( diğeri trafik malum ) birisi "betona gömülmüş" olması olan istanbula daha fazla beton bina yapmak. adı da kentsel dönüşüm olacak ama en koyu akp liye de sorsan istanbuldaki yapı stoğunun en az yüzde 10-15 civarında artacağını o bile biliyordur.

hali hazırda 20 milyon üzeri insan olan şehre bir 3-5 milyon daha eklenecek. sonra vay efendim deprem oldu vay efendim bilmem kaç yüz bin insanımızı kaybettik. matematik genel olarak çok basittir ; yıkıcı bir afet beklenen bir bölgede nüfusu azaltırsın çoğaltmazsın. azaltırsan ve önlemini de alırsan can kaybı da eşit oranda azalır. ama sen yapıyı çoğaltır nüfusu da arttırırsan istediğin kadar şartnameye uygun bina yap o can kaybı da artar.
Hayatımda bu kadar niyetini belli eden slogan görmedim.
gelemedi dediler kavede.
" u " dönüşü muhteşem ve ibretlik.

https://www.youtube.com/watch?v=5ILK0BhEdDk
Ekrem başkan taksici mafyasını bitirecek.

Loading.
bu ülkenin bir tek sorunu var.
badem bıyık.
evet. öyle mi.
nası ya ?
hizmette eylemeyin kusuru, aklınızı alır imamoğlu,

şekline evrilmiştir.
(bkz: gelemedi)

ekrem imamoğlu ile arasına sıkışan 1 milyon istanbullu yüzünden gelememiştir. 1 milyon oy farkı ne arkadaş.. geçen seçimde 15 bini beğenmediler seçimi yenilediler fark 800 bin olmuştu. bu seçimde 200 küsür bin daha artıp 1 milyon fark oldu. üstelik iddia ettikleri gibi dem ile ittifak falanda yok elemanlar kendi adaylarını çıkardılar oyların yüzde 2 küsürü onlara gitti.